Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Nasi neprijatelji iz razreda ili skole....

:: Ostalo... :: Skola....

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Winx club love Europian Nasi neprijatelji iz razreda ili skole....

Počalji od providna.duga taj Pon 19 Okt 2009, 10:28

First topic message reminder :

Ovde pisite ako imate neke neprijatelje u skoli ili u razredu i sta su vam oni uradili......... Exclamation
providna.duga
~You are the best.~
~You are the best.~

Datum rođenja : 03.06.2000
Broj poruka : 2407
Datum upisa : 04.09.2009
Godina : 17

Nazad na vrh Ići dole

Winx club love Europian Re: Nasi neprijatelji iz razreda ili skole....

Počalji od Gost taj Pon 07 Maj 2012, 18:15

Uf,gadno!
A što se tiče osvete: Nemoj! Pa zar će ti biti lakše ako se osvetš ? Meni bi bilo još teže. Ako se osvetiš,to te spušta na njihovu razinu, makar nisi kao one...
Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bloomičkaa.♥ taj Sub 02 Jun 2012, 16:26

Jana,Nevena,Beba,Marina,Aleksa,Stefan i to je to =.=''
Smore da ti dusa istruli xD

'Baby you light up my world like nobody else,
The way that you flip your hair gets me overwhelmed,
But when you smile at the ground it didn't hard to tell,
You don't know,oh oh,
You don't know you are beautiful,oh oh,
That's what makes you beautiful' <3
Bloomičkaa.♥
~You are the best.~
~You are the best.~

Datum rođenja : 30.04.2001
Broj poruka : 1765
Datum upisa : 09.12.2011
Godina : 16

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ImSweetGirl taj Sub 09 Jun 2012, 13:40

Ja nemam...

Spojler:

ImSweetGirl
~You are the best.~
~You are the best.~

Datum rođenja : 15.02.2001
Broj poruka : 615
Datum upisa : 29.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od I♥Marcel. taj Sub 09 Jun 2012, 13:47

nemam...

I'm just a girl who fell in love with 5 beautiful idiots. :<3: 

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

Datum rođenja : 22.10.2000
Broj poruka : 6326
Datum upisa : 26.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od OriginalFuture. taj Sub 09 Jun 2012, 14:14

Pa ovo ce biti bogme dugacak post -.-'''''''
1. Ulizivca Anastasijaaa
Ona se uvek pravi vazna pa tako uvek na prirodu i drustvo donese svoj ''experiment'' koji se zove djubre -.-'''' Onda pocne da se hvali i kada ona kao nesto uradi sa vodom otvori neku njenu knjigu i procita i pita ''Da li neko zna sta se ustvari desilo???'' Svi su onda davali odgovore i vecina je 100 puta rekla nesto pa je ona rekla ''Pa promuckajte te klikere u glavi!!'' a onda je jedan decak u kog je ona zaludjena rekao 1 tacan odgovor koji su svi govorili a onda je tek rekla ''Da, tacno je! Bravno Branko!! Ti si mnogo pametniji od njih'' A cula je sve ovve koju su to isto rekli. A taj Branko samo sto nije zaspao, on nju mrzi, a ona se njemu stalno ulizuje >.< I kada su neki hteli da iskopiraju tu njenu knjigu rekla je ''Prvo Branko pa cete onda vi'' a branko nije ni rekao da hoce da je iskopira! A onda je bilo nesto za poklon uciteljhicama. Sklupljali smopare za jednu staru uciteljicu koja se porodila i ona je rekla da samo njenom sinu kupimo DZINOSVKU igracku i jos nesto za otiske. I proslo je godina dana od kad joj to nismo dali posto je jos uvek bila trudna i sada smo poceli skupljati za drugu uciteljicu a onda je ona rekla ''Pa trebali smo jos nesto kupiti Dusici!! (onoj 1. uciteljici)'' A sama je rejkla da kupimo igracku i to. I onda kada smo skupljali za jednu drugu uciteljicu pocela je da pametuje kako je ona odlucila da joj kupimo cvece i jos nesto i digla je cenu na 300 dinara. (6 maraka) A onda je posle rekla ipak 200 dinara (4 marke) Pa 250, (5 marki) pa opet 300 (6 marki) i nama se vec smucilo! Onda je za vreme roditeljskog dok smo svi bili napolju donela neke prc listice i napisala ''Najkasnije do ponedeljka doneti 300,00 dinara za poklon uciteljicama'' Ja sam htela da jojh vratim to a ona kaze ''Pa to trebate da date mama!'' a ko da mi ne mozemo da zapamtimo. -.-'''''
I sada drugo: Ona ide na neki balet 2 godine a moje 2 BFF idu 7-6 godina. I sada moja jedna BFF je rekla (tu sam bila ja ta glupača i još jedna ivana) da je uspela da uradi neki pokret i onda je ta gflupača rekla ''Ma kako si ti to mogla da uradis??!! Ako ja nisam mogla kao si onda ti mogla?!! Nemoj da me zamsmejavas! Bpolje znam od tebe!!'' A ta moja BFF joj kaze ''Pa treniram duze od tebe Anastasija, normalno da cu biti bolja! 4 godine duze od tebe treniram'' A glupača '' Nije bre!! Sta ti lazess!!'' I onsda sam joj ja rekla ''Pa Anastasija trenira duze od tebe 4 godine i ja to znam , a ne ti'' I onda sesamo okrenula i otisla. A kada je ta ista moja BFF otkrila da nam uciteljica sprema uznenadjenje za zurku pa je htela da joj istog dana i uzvratimo iznenadjenje ona (glupaca) kaze: ''SAŠKA!! (tako se zove) KAKO SI GLUPA!! ZAR TI TZVOJA BLESAVA MAMA NIJE REKLA DA UMUKNES??!! AKO JE IZNENADJENJE NE TREBA SE RECI!!'' I ja sam onda dosla (cula sam je da je to rekla) i pitala sta je a ona kaze ''Pa necu da kazem jer je to iznanadjenje...'' I na kraju mi je ta saška rekla sta je rekla ona ludaca pocela da se dere ko da joj je sve pare spalila -.-'''''''''''''''''
Ja bih je mnogo vise opisala ali bi mi onda vec uveliko crkla tastatura ionako je na kraju zivota

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

Datum rođenja : 19.12.2001
Broj poruka : 3130
Datum upisa : 09.08.2011
Godina : 15

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od I♥Marcel. taj Sub 09 Jun 2012, 16:34

ah..koja koza -.-

I'm just a girl who fell in love with 5 beautiful idiots. :<3: 

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

Datum rođenja : 22.10.2000
Broj poruka : 6326
Datum upisa : 26.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ImSweetGirl taj Čet 21 Jun 2012, 10:10

Ph,,budala...-.-

Spojler:

ImSweetGirl
~You are the best.~
~You are the best.~

Datum rođenja : 15.02.2001
Broj poruka : 615
Datum upisa : 29.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

:: Ostalo... :: Skola....

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu