Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nasi neprijatelji iz razreda ili skole....

+21
the bst girl
musalg2
♥.Tangled.Forever.♥
~~
Black★Rock Shooter
Mediina
ballerine.
cookie.
Daja (:
Twinkle.
'stache :{
beautiful.
MagicDreams
Dea Libella
Amulet~Angel
Saky¤Bloom
*WINX girl*
SweetEmoTeenager
Saki♥Miku
Katarina
providna.duga
25 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

providna.duga

providna.duga
~You are the best.~
~You are the best.~

First topic message reminder :

Ovde pisite ako imate neke neprijatelje u skoli ili u razredu i sta su vam oni uradili......... Exclamation


Gost

Anonymous
Gost

Uf,gadno!
A što se tiče osvete: Nemoj! Pa zar će ti biti lakše ako se osvetš ? Meni bi bilo još teže. Ako se osvetiš,to te spušta na njihovu razinu, makar nisi kao one...

Bloomičkaa.♥

Bloomičkaa.♥
~You are the best.~
~You are the best.~

Jana,Nevena,Beba,Marina,Aleksa,Stefan i to je to =.=''
Smore da ti dusa istruli xD

ImSweetGirl

ImSweetGirl
~You are the best.~
~You are the best.~

Ja nemam...

I♥Marcel.

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

nemam...

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

Pa ovo ce biti bogme dugacak post -.-'''''''
1. Ulizivca Anastasijaaa
Ona se uvek pravi vazna pa tako uvek na prirodu i drustvo donese svoj ''experiment'' koji se zove djubre -.-'''' Onda pocne da se hvali i kada ona kao nesto uradi sa vodom otvori neku njenu knjigu i procita i pita ''Da li neko zna sta se ustvari desilo???'' Svi su onda davali odgovore i vecina je 100 puta rekla nesto pa je ona rekla ''Pa promuckajte te klikere u glavi!!'' a onda je jedan decak u kog je ona zaludjena rekao 1 tacan odgovor koji su svi govorili a onda je tek rekla ''Da, tacno je! Bravno Branko!! Ti si mnogo pametniji od njih'' A cula je sve ovve koju su to isto rekli. A taj Branko samo sto nije zaspao, on nju mrzi, a ona se njemu stalno ulizuje >.< I kada su neki hteli da iskopiraju tu njenu knjigu rekla je ''Prvo Branko pa cete onda vi'' a branko nije ni rekao da hoce da je iskopira! A onda je bilo nesto za poklon uciteljhicama. Sklupljali smopare za jednu staru uciteljicu koja se porodila i ona je rekla da samo njenom sinu kupimo DZINOSVKU igracku i jos nesto za otiske. I proslo je godina dana od kad joj to nismo dali posto je jos uvek bila trudna i sada smo poceli skupljati za drugu uciteljicu a onda je ona rekla ''Pa trebali smo jos nesto kupiti Dusici!! (onoj 1. uciteljici)'' A sama je rejkla da kupimo igracku i to. I onda kada smo skupljali za jednu drugu uciteljicu pocela je da pametuje kako je ona odlucila da joj kupimo cvece i jos nesto i digla je cenu na 300 dinara. (6 maraka) A onda je posle rekla ipak 200 dinara (4 marke) Pa 250, (5 marki) pa opet 300 (6 marki) i nama se vec smucilo! Onda je za vreme roditeljskog dok smo svi bili napolju donela neke prc listice i napisala ''Najkasnije do ponedeljka doneti 300,00 dinara za poklon uciteljicama'' Ja sam htela da jojh vratim to a ona kaze ''Pa to trebate da date mama!'' a ko da mi ne mozemo da zapamtimo. -.-'''''
I sada drugo: Ona ide na neki balet 2 godine a moje 2 BFF idu 7-6 godina. I sada moja jedna BFF je rekla (tu sam bila ja ta glupača i još jedna ivana) da je uspela da uradi neki pokret i onda je ta gflupača rekla ''Ma kako si ti to mogla da uradis??!! Ako ja nisam mogla kao si onda ti mogla?!! Nemoj da me zamsmejavas! Bpolje znam od tebe!!'' A ta moja BFF joj kaze ''Pa treniram duze od tebe Anastasija, normalno da cu biti bolja! 4 godine duze od tebe treniram'' A glupača '' Nije bre!! Sta ti lazess!!'' I onsda sam joj ja rekla ''Pa Anastasija trenira duze od tebe 4 godine i ja to znam , a ne ti'' I onda sesamo okrenula i otisla. A kada je ta ista moja BFF otkrila da nam uciteljica sprema uznenadjenje za zurku pa je htela da joj istog dana i uzvratimo iznenadjenje ona (glupaca) kaze: ''SAŠKA!! (tako se zove) KAKO SI GLUPA!! ZAR TI TZVOJA BLESAVA MAMA NIJE REKLA DA UMUKNES??!! AKO JE IZNENADJENJE NE TREBA SE RECI!!'' I ja sam onda dosla (cula sam je da je to rekla) i pitala sta je a ona kaze ''Pa necu da kazem jer je to iznanadjenje...'' I na kraju mi je ta saška rekla sta je rekla ona ludaca pocela da se dere ko da joj je sve pare spalila -.-'''''''''''''''''
Ja bih je mnogo vise opisala ali bi mi onda vec uveliko crkla tastatura ionako je na kraju zivota

I♥Marcel.

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

ah..koja koza -.-

ImSweetGirl

ImSweetGirl
~You are the best.~
~You are the best.~

Ph,,budala...-.-

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu