Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kako biste opisali nastavnicu koju prezirete?

+3
I♥Marcel.
_forgotten donuts.
OriginalFuture.
7 posters

Opišite vašu nastavnicu vešticu

Kako biste opisali nastavnicu koju prezirete? Vote_lcap6%Kako biste opisali nastavnicu koju prezirete? Vote_rcap 6% [ 1 ]
Kako biste opisali nastavnicu koju prezirete? Vote_lcap19%Kako biste opisali nastavnicu koju prezirete? Vote_rcap 19% [ 3 ]
Kako biste opisali nastavnicu koju prezirete? Vote_lcap13%Kako biste opisali nastavnicu koju prezirete? Vote_rcap 13% [ 2 ]
Kako biste opisali nastavnicu koju prezirete? Vote_lcap19%Kako biste opisali nastavnicu koju prezirete? Vote_rcap 19% [ 3 ]
Kako biste opisali nastavnicu koju prezirete? Vote_lcap25%Kako biste opisali nastavnicu koju prezirete? Vote_rcap 25% [ 4 ]
Kako biste opisali nastavnicu koju prezirete? Vote_lcap18%Kako biste opisali nastavnicu koju prezirete? Vote_rcap 18% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 16


Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

Glasaje mnogostrano xD
Ima jedna kod nas, svi je zovu Čaka. Ona je jedna stara baba, uvek nosi neke naočare koje us joj male, kriva je kao upitnik i škrbava i ima žute zube ! MUKA MI JE KAD JE VIDIM!

_forgotten donuts.

_forgotten donuts.
Dizajner
Dizajner

Baba kriva k'o upitnik! I stvarno je baba xD Stara, najmanje 200 godina, zivi fosil xD Kada dodje u ucionicu svi vicu: sklanjajte se s' puta, ide baba ljuta! xD

http://www.winxj009.bloger.hr

I♥Marcel.

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

Laprdača teška -.-!Žešća ludača i pala sa Jupitera!
Da,to je Dragana Klincov,moja razredna,nastavnica matematike + kuma mojoj drugarici.Priča kroz nos i dere se k'o da je....ne znam ni ja šta!
Užasno me nervira i dabogda zapela za onaj šaraf još 1000 puda i dabogda odletila kroz prozor -.-!

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

Neka ludaca. -.-'' Nastavnica engleskog... Stalno vristi i dere se. -.-'' A i nastavnica matematike i razredna nisu nista bolje.. Pogotovo razredna. -_-''

Bloomičkaa.♥

Bloomičkaa.♥
~You are the best.~
~You are the best.~

Đavo je poslao da se iživljava nad mučenicima Razz
Tako :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Gost

Anonymous
Gost

Đavo je poslao da se iživljava nad mučenicima hahahahahahaha xD Za to sam glasala! Najjače je! :lol1:

Bloomičkaa.♥

Bloomičkaa.♥
~You are the best.~
~You are the best.~

Jeste xDD

I♥Marcel.

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

ma sve loše za moju najgoru nastvanicu matematike i rzrednicu Draganu Klincov ^.^
Puno udaraca i želja da zapne što više na šaraf i dabogda polomila nos ^.^
Puno šaka,pozz za moju razrednu ^.^
njena (m)učenica Anđela:D

damon.

damon.
Pomoćnik
Pomoćnik

Baba kriva ko upitnik i laprdača.
Ja objašnjavam zadatak iz prirode prijateljici ona viče na mene da začepim i slušam -.-

ImSweetGirl

ImSweetGirl
~You are the best.~
~You are the best.~

Baba kriva k'o upitnik je nastavnica matematike,Leposava (ja i drugarice je zovemo Ružnosava,pa smo jednom zamalo nagrabusile)....Sve mogu loše reć' o njoj!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu