Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li volite pismene iz stanih jezika?

+9
I♥Marcel.
'stache :{
Josipa.
kitten.
AmiiBeeBS_love
Twinkle.
Swagy. :)
MagicDreams
OriginalFuture.
13 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

Ja sam imala samo jedan iz engleskog i dobila sam 5, a trebam imati i iz nemačkog, to ću ja kod kuće. Engleski mi mnogo bolje ide nego nemački, nemački nemam reči uopšte da sastavim rečenicu, a kamoli sastav. To je kao da tek počinjemo da učimo engleski u prvom razredu i odma pismeni, jer ja učim nemački tek godinu dana i manje

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

Da, na njima uvek dobijem 5. xD

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Talijanski mi je prelagan dok na engleskom nisam 100 % sigurna . :/

http://girlsplanet.bloger.hr

Twinkle.

Twinkle.
Pomoćnik
Pomoćnik

Englenski uvijek dobijem 5, ali njemački mi nikako ne ide :/. nemam pojma o pojmu na njemačkom, dok englenski najbolje riješim..

AmiiBeeBS_love

AmiiBeeBS_love
You have your own club!
You have your own club!

Twinkle. ::Englenski uvijek dobijem 5, ali njemački mi nikako ne ide :/. nemam pojma o pojmu na njemačkom, dok englenski najbolje riješim..

http://bttf.co.vu

kitten.

kitten.
Banovan član.
Banovan član.

Realno,jezici mi najbolje idu.
Za engleski nikad ne brinem,a za nemački malo jer ga učim manje od godinu dana keke :3
Ali uvek razbijem Smile

Josipa.

Josipa.
Banovan član.
Banovan član.

I meni jezici najbolje idu i ne brinem:)

'stache :{

'stache :{
Moderator
Moderator

I meni, uvek najbolje uradim xD

I♥Marcel.

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

ne..ma ja ne volim ni sumeno n pismeno bništa! xD

dreamer.

dreamer.
Administrator
Administrator

Ja engleski rasturam,nikada ga ne učim,pa čak ni pred pismeni. :3 samo sam dva puta učila listu glagola i to je to.
A njemački je već teško. xd ne znam rečenicu da stastavim baš,ali zato dobro čitam i prevodim. ^^

RockMe

RockMe
Banovan član.
Banovan član.

Samo iz eng.

Maja33

Maja33
Banovan član.
Banovan član.

Da,volim pismene i iz srpskog i iz ruskog i iz engleskog.

damon.

damon.
Pomoćnik
Pomoćnik

Za engleski ne brinem.
Ali za francuski tu i tamo zbog onih svih naglasaka, apostrofiranja, i nekih slova.
Ali svejedno uvijek dobijem 5. Razz

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu