Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Imate li najbolju drugaricu/druga?

+5
Twinkle.
Swagy. :)
MagicDreams
dusty memories.
beautiful.
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Imate li najbolju drugaricu/druga? Empty Imate li najbolju drugaricu/druga? Sub 20 Apr 2013, 14:58

beautiful.

beautiful.
Moderator
Moderator

Pa,imate li najbolju drugaricu ili druga?Koliko godina se poznajete?Idete li u istu skoli i odeljenje?

dusty memories.

dusty memories.
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

Imam, poznajemo se preko devet godina. Ne idemo u istu školu. Više ni ne živimo jedna blizu druge no to nije problem uopće.

http://fabulous-explosion.forumotions.net

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

Aha.
6 godina.
Da.

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Moja Leonarda ofc.Poznajemo se od ljeta i stalno radimo gluposti <3333

http://girlsplanet.bloger.hr

beautiful.

beautiful.
Moderator
Moderator

Jovana,poznajemo se vec 7 godina.Idemo u istu skolu,ali ne i u isto odeljenje.

6Imate li najbolju drugaricu/druga? Empty Re: Imate li najbolju drugaricu/druga? Čet 02 Maj 2013, 18:33

Twinkle.

Twinkle.
Pomoćnik
Pomoćnik

2 godine se poznajemo i super smo si Very Happy

kitten.

kitten.
Banovan član.
Banovan član.

Može se reći.
Elena.Znamo se gotovo 8 godina.

Josipa.

Josipa.
Banovan član.
Banovan član.

Moglo bi se reći,Marija,znam je više od godinu ipo dana.
Mada se znamo i iz osnovne.

I♥Marcel.

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

Katarina i Marija <333 glupače moje. .'D
just kiddin' najbolje su <33 sve im govorim i one meni ofc mi smo BFF Smile <3333

10Imate li najbolju drugaricu/druga? Empty Re: Imate li najbolju drugaricu/druga? Ned 05 Maj 2013, 18:29

dreamer.

dreamer.
Administrator
Administrator

Imam dvije najbolje drugarice. :3
Jednu poznajem osam,a drugu četiri godine. <3 One ne idu samnom u isto odjeljenje,starije su jednu godinu od mene,ali idemo u istu školu. :3
I još jedna koju poznajem 2 godine,ali ona ne živi blizu mene niti idemo u istu školu. :S <3

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu