Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Amarylls Doe

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Amarylls Doe Empty Amarylls Doe Uto 30 Apr 2013, 19:38

dusty memories.

dusty memories.
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

Amarylls Doe Tumblr_mm4k7hRCuu1rii3y3o1_500
~Osnovni podaci
Ime i prezime:Amarylls Jean Doe
Datum i mesto rođenja: 12.4. 1996., Island
Godine:17
Porodica: Brat Bastian i otac,
Prijatelji:Nepoznato.
Status veze:Slobodna.
~Spoljašni izgled i karakter
Težina:45
Visina:¸165
Boja kose:Plava, mda je često farba.
Boja očiju:Zelene (zamislimo da su takve na slici)
Dodaci (tetovaže, pirsing..):S unutrašnje strane lijevog ručnog zgloba ima otvorenu krletku za ptice s natpisom "set me.." a na istom mjestu na desnoj ruci ima pticu i "..free."; "fighter" napisano uvijenim fontom s lijeve strane vrata.
Vrline:Hrabra, odvažna, iskrena, otkačena.
Mane:Često sarkastična i cinična, hladnokrvna, lijena.
Voli:Dečke sa što manje odjeće na sebi, ljeto, plaže, sunčanje, more, alkohol, cigarete, plivanje, karate, knjige, crtanje, mjesec, tišinu.
Ne voli:Sladoled od jagode, crvene suncobrane, kišu ljeti.



Poslednji izmenio foreign violet. dana Sre 01 Maj 2013, 19:27, izmenjeno ukupno 1 puta

http://fabulous-explosion.forumotions.net

2Amarylls Doe Empty Re: Amarylls Doe Uto 30 Apr 2013, 19:39

_desirable.

_desirable.
Pomoćnik
Pomoćnik

Prijavljena si.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu