Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mišljenje o osobi iznad?

+8
Louis Tommo Tomlinson
AmiiBeeBS_love
~justmystyle♥
_desirable.
ballerine.
dusty memories.
Swagy. :)
dreamer.
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Mišljenje o osobi iznad? - Page 2 Empty Mišljenje o osobi iznad? Uto 30 Apr 2013, 20:05

dreamer.

dreamer.
Administrator
Administrator

First topic message reminder :

Pa,pravila znate. (: Ali potrudite se da to ne bude samo "Sve najbolje","ok" itd.
Pa ja čekam. Smile


26Mišljenje o osobi iznad? - Page 2 Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Uto 21 Maj 2013, 17:17

Isabella Swan.

Isabella Swan.
~You are the best.~
~You are the best.~

Znam je dugo na forumu,super,cool ima dobar ukus za Avril i dobar potpis i avy Wink

27Mišljenje o osobi iznad? - Page 2 Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Sub 05 Okt 2013, 16:20

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Simpa ,draga jako <3333333333333333333333333333

http://girlsplanet.bloger.hr

28Mišljenje o osobi iznad? - Page 2 Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Ned 15 Dec 2013, 18:39

BrightFire.

BrightFire.
Banovan član.
Banovan član.

Pretpostavljam super drugarica,duhovita,osecajna ^^

http://winx.serbianforum.info/

29Mišljenje o osobi iznad? - Page 2 Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Sub 08 Avg 2015, 20:41

Isabella Swan.

Isabella Swan.
~You are the best.~
~You are the best.~

Ibf, jedina moja, najljepša, najdraža, savršena i sve ostalo, sve naj za tebe <33333333333333333

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu