Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koji mobitel bi željeli imati?

+5
'stache :{
Isabella Swan.
I♥Marcel.
Perfect 'n' Beautiful
Swagy. :)
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Koji mobitel bi željeli imati? Empty Koji mobitel bi željeli imati? Pon 20 Maj 2013, 09:54

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Naslov sve kaže Smile

http://girlsplanet.bloger.hr

2Koji mobitel bi željeli imati? Empty Re: Koji mobitel bi željeli imati? Pon 20 Maj 2013, 15:38

Perfect 'n' Beautiful

Perfect 'n' Beautiful
Your first battle.
Your first battle.

Samsung Galaxy 4 ili Iphone 5 Very Happy

3Koji mobitel bi željeli imati? Empty Re: Koji mobitel bi željeli imati? Sub 25 Maj 2013, 13:23

I♥Marcel.

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

iPhone 5 Very Happy
hahaha a znam da je nemoguće! xd

4Koji mobitel bi željeli imati? Empty Re: Koji mobitel bi željeli imati? Sub 25 Maj 2013, 14:11

Isabella Swan.

Isabella Swan.
~You are the best.~
~You are the best.~

Aηđelα.♥️ ::iPhone 5 Very Happy
hahaha a znam da je nemoguće! xd
Takođe xd

5Koji mobitel bi željeli imati? Empty Re: Koji mobitel bi željeli imati? Pon 27 Maj 2013, 07:01

'stache :{

'stache :{
Moderator
Moderator

Samsung Galaxy S4 Sad

6Koji mobitel bi željeli imati? Empty Re: Koji mobitel bi željeli imati? Pon 27 Maj 2013, 08:38

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

S4, ali tata ga ima pa bukvalno je moj. xD

7Koji mobitel bi željeli imati? Empty Re: Koji mobitel bi željeli imati? Pon 27 Maj 2013, 12:55

_desirable.

_desirable.
Pomoćnik
Pomoćnik

Xperia Z, ili iPhone 4S, no uskoro ću dobiti jedan od ta dva. :3

8Koji mobitel bi željeli imati? Empty Re: Koji mobitel bi željeli imati? Čet 30 Maj 2013, 18:08

damon.

damon.
Pomoćnik
Pomoćnik

Perfect 'n' Beautiful ::Samsung Galaxy 4 ili Iphone 5 Very Happy
Također. Smile
Ali zadovoljna sam i svojim Minijem. :3

9Koji mobitel bi željeli imati? Empty Re: Koji mobitel bi željeli imati? Sre 31 Jul 2013, 14:26

Mediina

Mediina
~You are the best.~
~You are the best.~

Samsung Galaxy S4 Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu