Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Musa Write: Bedroom special!

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Musa Write: Bedroom special! Empty Musa Write: Bedroom special! Čet 01 Nov 2012, 16:29

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

Musa: Bedroom Special!




Pozdrav Winxice!

Ako je muzika tvoja strast i ako ti muzika ispunjava dan od jutra do ponoći...... onda si ista kao ja!
Da ti pokažem moju sobu u Alfei, skroz u Music stilu!
[Only admins are allowed to see this image]



Želiš da se ubaciš u rock stil?

Trebaju ti samo zvučnici i posteri tvojih omiljenih zvezda u uglovima tvoje sobe! Zvučnici mogu da budu samo prišiveni na stolicu (ne pravi) Cool , šta misliš?




[Only admins are allowed to see this image]

Svetlo i show može da počne!
Učini svoju sobu funky klubom uz pomoć nekoliko lampiona-lampi (koje se kupuju u kineskoj radnji).
Odlčno je osvetljenje za piče na pidžama-party-u!





[Only admins are allowed to see this image]




Postolje za kaput!

Ja držim moje kapute i šešire na ovom super-čiviluku koji je super-stabilan! Postoji mnogo varijanti, ali meni se ova najviše svidela! (Na slici)




Ovaj tepih stvarno radi!

Drži me na nogama kad god da slušam muziku. Postoji pravi, ali uopšte ne mora biti, jer i izgleda vrlo interesantno.


[Only admins are allowed to see this image]

Sada je tvoj red da nam opišeš svoju sobu! Da li je u muzičkom stilu, imaš li neke postere svojih omiljenih zvezda?






[Only admins are allowed to see this image]

2Musa Write: Bedroom special! Empty Re: Musa Write: Bedroom special! Čet 24 Jan 2013, 13:42

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Ne vide se slike...

3Musa Write: Bedroom special! Empty Re: Musa Write: Bedroom special! Sub 09 Feb 2013, 22:02

MusicQueen

MusicQueen
Your first battle.
Your first battle.

slike se ne vide, admini trebaju to popravit

http://www.musicwinx.bloger.hr

4Musa Write: Bedroom special! Empty Re: Musa Write: Bedroom special! Ned 10 Feb 2013, 19:44

Isabella Swan.

Isabella Swan.
~You are the best.~
~You are the best.~

Prije su se videle.Sad se ne vide Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu