Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Come & Get it(Teaser)

+3
'stache :{
Swagy. :)
beautiful.
7 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Come & Get it(Teaser) - Page 2 Empty Come & Get it(Teaser) Sre 03 Apr 2013, 12:08

beautiful.

beautiful.
Moderator
Moderator

First topic message reminder :


Moja reakcija:"INDIJA?!" xD
Sta vi mislite?


26Come & Get it(Teaser) - Page 2 Empty Re: Come & Get it(Teaser) Uto 09 Apr 2013, 19:52

damon.

damon.
Pomoćnik
Pomoćnik

I meni. Odmah sam ju isti tren skinula. xD

27Come & Get it(Teaser) - Page 2 Empty Re: Come & Get it(Teaser) Sre 10 Apr 2013, 06:17

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

i kao inače,one pjesme koje mi se isprve ne sviđaju počnu mi se sviđat.mahhh pjesma je super.isto sam je skinula Very Happy

http://girlsplanet.bloger.hr

28Come & Get it(Teaser) - Page 2 Empty Re: Come & Get it(Teaser) Sre 10 Apr 2013, 12:52

beautiful.

beautiful.
Moderator
Moderator

'stache :{ ::Meni je taj deo iz teasera 2 najlošiji... nekako dosodan, prolazan. Refren savršen Very Happy
I agree.Very Happy
Mada je meni cela pesma predobraaaaa <33

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu