Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li ste zaljubljeni?

+11
Josipa.
Twinkle.
I♥Marcel.
dreamer.
Swagy. :)
morganholic.
MagicDreams
damon.
_desirable.
dusty memories.
beautiful.
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Da li ste zaljubljeni? - Page 2 Empty Da li ste zaljubljeni? Sub 20 Apr 2013, 10:48

beautiful.

beautiful.
Moderator
Moderator

First topic message reminder :

Naslov sve govori.Pa?Da li ste u vezi?Da li ta osoba zna da ste zaljubljeni u nju?


26Da li ste zaljubljeni? - Page 2 Empty Re: Da li ste zaljubljeni? Ned 07 Jul 2013, 15:52

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Hahhah Mano, bas super Very Happy

P.S. I'm solo and I'm queen! Very Happy

27Da li ste zaljubljeni? - Page 2 Empty Re: Da li ste zaljubljeni? Čet 11 Jul 2013, 11:51

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

Bila nekada ali sada više ne. Otišao je sa jednom folirantkinjom na exu su slušali muziku zajedno u busu (ja tamo nisam bila) i uvek je sa njom i pričaju i sve a ja reč ne sucnem skoro i više mu se smučio i više nisam hvala bogu -.- Kakav pokvarenjak!!!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu