Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Testovi.

+2
dreamer.
damon.
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Testovi. Empty Testovi. Uto 07 Maj 2013, 19:36

damon.

damon.
Pomoćnik
Pomoćnik

Imate li testove neke ovih dana?
Ako da, iz čega i kad?

2Testovi. Empty Re: Testovi. Sre 08 Maj 2013, 10:44

dreamer.

dreamer.
Administrator
Administrator

ove,sedmice ništa. Very Happy
a za sledeću nemam pojma. xd

3Testovi. Empty Re: Testovi. Čet 09 Maj 2013, 10:56

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Danas imam iz prirodeee -.-'

http://girlsplanet.bloger.hr

4Testovi. Empty Re: Testovi. Pet 10 Maj 2013, 08:12

'stache :{

'stache :{
Moderator
Moderator

Sledece nedelje pismeni iz srpskog, matematike i kontrolni iz matematike i onda kraj. xD

5Testovi. Empty Re: Testovi. Pet 10 Maj 2013, 12:39

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

Sledece nedelje pita geografiju, pita biologiju, kontrolna iz istorije, petnaestominutna iz hemije, kontrolna iz matematematike, pita nemacki...
Uglavnom to je i onako sve sto smo vec trebali do sada da naucimo, tako da, nema nista novo da se uci. Very Happy Jedino malo da se preslisaaa. Smile)

6Testovi. Empty Re: Testovi. Pet 10 Maj 2013, 20:05

Twinkle.

Twinkle.
Pomoćnik
Pomoćnik

hmm.. pita Geografija, Povijest, Prirodu, Hrvatski, Njemački... a pišemo ispit iz Matematike, Englenskog

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu