Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li imate photo filtre

+15
Ludacha.¸❤
Mediina
ImSweetGirl
ballerine.
★ ѕωєєтнєαят ★
I♥Marcel.
dreamer.
MrCullen
ana-bloomin fan
Anjche-Bloom
Saki♥Miku
DreamerInside
beautiful.
Twinkle.
Stella Sandry
19 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Da li vam se svidja photofiltre kao program

Da li imate photo filtre - Page 2 Vote_lcap42%Da li imate photo filtre - Page 2 Vote_rcap 42% [ 8 ]
Da li imate photo filtre - Page 2 Vote_lcap37%Da li imate photo filtre - Page 2 Vote_rcap 37% [ 7 ]
Da li imate photo filtre - Page 2 Vote_lcap0%Da li imate photo filtre - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Da li imate photo filtre - Page 2 Vote_lcap21%Da li imate photo filtre - Page 2 Vote_rcap 21% [ 4 ]
Da li imate photo filtre - Page 2 Vote_lcap0%Da li imate photo filtre - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 19

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Da li imate photo filtre - Page 2 Empty Da li imate photo filtre Pet 31 Dec 2010, 12:11

Stella Sandry

Stella Sandry
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

First topic message reminder :

Ako imate photofiltre ovo je sjajna lekcija(za one kojima je pf na francuskom)
Crno-bijela slika
1 Otvorite sliku
2 kliknite na Niveau de gris
Gotovo!


26Da li imate photo filtre - Page 2 Empty Re: Da li imate photo filtre Sre 06 Jun 2012, 05:28

ImSweetGirl

ImSweetGirl
~You are the best.~
~You are the best.~

Gde se skida volela bi ga imati

27Da li imate photo filtre - Page 2 Empty Re: Da li imate photo filtre Sub 16 Jun 2012, 08:50

Mediina

Mediina
~You are the best.~
~You are the best.~

Imam ga, meni je bezveze, uopste ga ne koristim, a evo i gdje se moze downloadirati http://photofiltre.en.softonic.com/

28Da li imate photo filtre - Page 2 Empty Re: Da li imate photo filtre Sub 16 Jun 2012, 12:31

Ludacha.¸❤

Ludacha.¸❤
~You are the best.~
~You are the best.~

Vdijela sam i čula za njega na screenshots na softonic.Djeluje mi bezveze.

http://ifunn.forumotion.com

29Da li imate photo filtre - Page 2 Empty Re: Da li imate photo filtre Sre 20 Jun 2012, 14:06

ImSweetGirl

ImSweetGirl
~You are the best.~
~You are the best.~

Ja ga nemam,ima frendica..Onako..Nije mi nesto....

30Da li imate photo filtre - Page 2 Empty Re: Da li imate photo filtre Sre 20 Jun 2012, 16:23

EdM*

EdM*
Banovan član.
Banovan član.

Aham ^^

31Da li imate photo filtre - Page 2 Empty Re: Da li imate photo filtre Sre 20 Jun 2012, 16:38

kraljica Flora

avatar
~You are the best.~
~You are the best.~

Ja ga nemam

32Da li imate photo filtre - Page 2 Empty Re: Da li imate photo filtre Pet 22 Jun 2012, 20:57

Bloomičkaa.♥

Bloomičkaa.♥
~You are the best.~
~You are the best.~

Ima negde da se skine ili ne?

33Da li imate photo filtre - Page 2 Empty Re: Da li imate photo filtre Ned 24 Jun 2012, 14:05

damon.

damon.
Pomoćnik
Pomoćnik

Nemam, ali sam čula za njega, možda ga skinem. Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu