Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zahtevi za prijateljstvo....

+16
_forgotten donuts.
Daja (:
Nero^^
~~
WinxAnja
MonikaFlora
I♥Marcel.
kraljica Flora
Mediina
beautiful.
*Noel*AnjaMaka*
'stache :{
Twinkle.
Swagy. :)
Winx Flora
MagicDreams
20 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Zahtevi za prijateljstvo.... Čet 08 Sep 2011, 12:06

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

First topic message reminder :

https://wcle.serbianforum.info/profile?mode=editprofile&page_profil=friendsfoes
Tu vidite da li vas je neko dodao za prijatelje i koga sve imate i koga ste vi dodali, a jos vas nije prihvatio...


26Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Sub 08 Okt 2011, 13:55

kraljica Flora

avatar
~You are the best.~
~You are the best.~

27Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Sub 08 Okt 2011, 17:26

MonikaFlora

MonikaFlora
Banovan član.
Banovan član.

28Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Sub 08 Okt 2011, 17:29

WinxAnja

WinxAnja
~You are the best.~
~You are the best.~

http://wcea4ewer.forumcroatian.com/

29Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Pon 07 Nov 2011, 09:45

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

mozete i mene?
Flora_Sany providna.duga AmiiBeeBS_love sylvi@ ♥~SeLeNa~♥ Flower Girl^^ ~Lena_Stella~ ★ ѕωєєтнєαят ★ Yellow Star :] ♪MusicGirlMusa♫ FashionStella MusicQueen Leny_Musa Love Bloom DoraBloom ♥G@ßy♥ Sunshine^^ annchy Nata^^

30Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Pon 07 Nov 2011, 09:49

Winx Flora

Winx Flora
~You are the best.~
~You are the best.~

Flora_Sany sylvi@ Tamarica ^_^ ~HalloSandy~ Anjche-Bloom AmuKata ◕‿◕ Bloom-Nany Madam Nina7 StellaRenata Suzy-Suky ○○○Stella fan○○○ FloraMagicMedy plzz me prihatite...

31Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Pon 07 Nov 2011, 17:08

~~

avatar
~You are the best.~
~You are the best.~

Flora_Sany
Leny_Musa
DoraBloom

mozete me prihvatiti?

32Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Uto 08 Nov 2011, 16:09

Nero^^

Nero^^
~You are the best.~
~You are the best.~

Ja imam samo 2 Ivee i Nata.niko drugi mi nije prihvatio Sad

33Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Uto 08 Nov 2011, 16:53

Twinkle.

Twinkle.
Pomoćnik
Pomoćnik

Ja sam primila sve koji su mi poslali zahteve Smile..

34Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Pet 09 Dec 2011, 18:23

Gost

Anonymous
Gost

znala sam to od prije ali neki
nisu pa je uvijek korisno znati.

35Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Čet 22 Dec 2011, 12:52

Daja (:

Daja (:
~You are the best.~
~You are the best.~

°°Sandra Lili°° ::Ja sam primila sve koji su mi poslali zahteve Smile..

http://onedirection-balkan.forumotion.com/

36Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Uto 03 Jan 2012, 14:18

_forgotten donuts.

_forgotten donuts.
Dizajner
Dizajner

Ja sam pozvala:
magicqueen_bloom
MusicQueen
cookie.
A imam samo 9 prijatelja xD:
♥️..Snow❅Skate..♥️
⋆TheIceStar⋆
♥️Snowing*_*Star♥️ (na mreži)
ColdMagic Izbriši
MusicalWinter...♥️
SparkleQueen_Ana ♥️
FloraQueenMedy
MusicaQueenLejlaLeky
TecnoGirl_Mia
To je to!!! :navijacica:

http://www.winxj009.bloger.hr

37Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Uto 03 Jan 2012, 18:50

Daja (:

Daja (:
~You are the best.~
~You are the best.~

Prihvatila:
Snowy♦️Sparke_Jucy
i
*Christmas*Fairy*Nensy*
Smile

http://onedirection-balkan.forumotion.com/

38Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Pet 06 Jan 2012, 08:56

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

Pozvala:
providna.duga AmiiBeeBS_love sylvi@ ♥~SeLeNa~♥ ★ ѕωєєтнєαят ★ Yellow Star :] ♪MusicGirlMusa♫ FashionStella Leny_Musa ~Snow~Girl~ Gabisxa^^ Sunshine^^ annchy Nata^^ cookie.

39Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Pet 06 Jan 2012, 17:13

Nero^^

Nero^^
~You are the best.~
~You are the best.~

Adi hoces me prihvatiti

40Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Sub 07 Jan 2012, 10:11

Dajaa:3

Dajaa:3
~You are the best.~
~You are the best.~

Pozvala:

♥..Snow❅Skate..♥
Nacy♥
Dacyღ
♫..❅Snowflake❅..♫
NeroSilver
Snowy♦Sparke_Jucy
*Christmas*Fairy*Nensy*
cookie.

41Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Sub 07 Jan 2012, 10:13

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

Sve sam vas prihvatila. Very Happy

42Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Sub 07 Jan 2012, 11:04

Nero^^

Nero^^
~You are the best.~
~You are the best.~

Dacy Pozvala

43Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Sub 04 Feb 2012, 11:03

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Pozvala sam vas sve redovne

44Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Pon 20 Feb 2012, 20:45

_forgotten donuts.

_forgotten donuts.
Dizajner
Dizajner

Prihvatila: TamyStela
Pozvala:
Nero^^
i
Alex^^

http://www.winxj009.bloger.hr

45Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Pon 20 Feb 2012, 21:22

Black★Rock Shooter

Black★Rock Shooter
~You are the best.~
~You are the best.~

Jaco, poslala sam ti zahtjev, hoćeš prihvatiti? Smile

46Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Sre 07 Mar 2012, 10:47

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Prihvatila! Wink

47Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Sre 06 Jun 2012, 05:30

ImSweetGirl

ImSweetGirl
~You are the best.~
~You are the best.~

Ni mene niko ne dodaje za frenda Sad

48Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Pon 18 Jun 2012, 17:14

Mediina

Mediina
~You are the best.~
~You are the best.~

Ja cu te dodati Wink

49Zahtevi za prijateljstvo.... - Page 2 Empty Re: Zahtevi za prijateljstvo.... Čet 21 Jun 2012, 10:34

ImSweetGirl

ImSweetGirl
~You are the best.~
~You are the best.~

Tnx,sad ih imam 21 Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu