Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

:((((((((((((((((((((

+9
Bloomičkaa.♥
_forgotten donuts.
ballerine.
Ludacha.¸❤
dreamer.
Dea Libella
Black★Rock Shooter
beautiful.
OriginalFuture.
13 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1:((((((((((((((((((((  Empty :(((((((((((((((((((( Pet 15 Jun 2012, 18:17

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

https://www.youtube.com/watch?v=EFieWmEubF4&feature=related
doslo mi je da zaplacem sta joj ljudi sve rade Sad Sad Sad Sad Sad
https://www.youtube.com/watch?v=E02QFjtnHYQ&feature=related
VIDITE OVO!!
Meni je nekako zao zbog nje!! On anikad ne bi mogla biti copycat, i stavljali su one slike za sminkanje, za odecu i photoshoot-ove, a ne radi ona sama svoje photoshoot-ove nego joj kazu kako treba, nasminkaju je i izabru garderobu za nju MRZIM IH!!!!!!!!!!!!!
Ja sam toliko besna zbog takvih ljudi da kada se moja drugarica imeva nekoj njenoj pesmi... uf.. ja poludim i onda je ogrebem i izgazi i onda zna da to vise ne sme da joj se ponovi Evil or Very Mad

2:((((((((((((((((((((  Empty Re: :(((((((((((((((((((( Pet 15 Jun 2012, 18:21

beautiful.

beautiful.
Moderator
Moderator

Ti kreteni..nikada nece procidobro u zivotu!Ako misle tako nesto ruzno,njima ce se vratiti!Posle ce i njih mrzeti!A oni nek se za**bavaju sa zivotom!

3:((((((((((((((((((((  Empty Re: :(((((((((((((((((((( Pet 15 Jun 2012, 19:14

Black★Rock Shooter

Black★Rock Shooter
~You are the best.~
~You are the best.~

H.A.T.E.R.S

Hating Towards Everyone Reaching Success

Užas!!! Jadna Sell, ne zaslužuje mržnju... Sad

To su samo neke ludače opsjednute Justinom i ljubomorne na Selenin izgled, glas i popularnost!

UŽAS!

Sad

Pogledajte šta kaže:

https://www.youtube.com/watch?v=DE0_mfWngpA

"I'm really sad..."

Naslov videa "It hurts my Feelings"

Sad

4:((((((((((((((((((((  Empty Re: :(((((((((((((((((((( Sub 16 Jun 2012, 07:31

Dea Libella

Dea Libella
~You are the best.~
~You are the best.~

Pa haters-i hejtuju....mora da postoji neko ko vas nece voleti...ou njenom slucju je to zbog justina...

5:((((((((((((((((((((  Empty Re: :(((((((((((((((((((( Sub 16 Jun 2012, 07:54

dreamer.

dreamer.
Administrator
Administrator

Pa,to samo pokaziju njihuvu ljubomoru. Smile
Selena Gomez je uspjesna,lijepa,ima dobar glas... I ima JB-a. Mnoge djevojke su ljubomorne na njene osobine,narocito na ovu poslednju.. Meni je nje stvarno zao kad je vidim kako place zbog tih hejter. :SS

6:((((((((((((((((((((  Empty Re: :(((((((((((((((((((( Sub 16 Jun 2012, 08:20

Ludacha.¸❤

Ludacha.¸❤
~You are the best.~
~You are the best.~

Jadna Selena.Zaplakala sam i ja Lex.Vi ste glupi amaterski lučaci!!!Bolesni hejteri!Selena Gomez je savršena!!I nije ona kriva za ono copcat nego možda rade iste trgovine i..Ali...Ovi amateri sigurno su za JB ako su ženske ljubomorne!!

http://ifunn.forumotion.com

7:((((((((((((((((((((  Empty Re: :(((((((((((((((((((( Sub 16 Jun 2012, 16:16

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

8:((((((((((((((((((((  Empty Re: :(((((((((((((((((((( Sub 16 Jun 2012, 18:36

_forgotten donuts.

_forgotten donuts.
Dizajner
Dizajner

Nije fer! Prosto nije fer! Pustite je na miru! Ona se trudi, peva, zivi svoj zivot... Svi je mrze zbog Justina! Ljubomorni/e su na nju zato sto pored sebe ima JB-a, zato sto je lepa, slatka, itd. Ljubomorni krelci! Pustite je! Sad Sad Ne mogu da verujem da neko to moze da uradi....

http://www.winxj009.bloger.hr

9:((((((((((((((((((((  Empty Re: :(((((((((((((((((((( Sub 16 Jun 2012, 19:08

Bloomičkaa.♥

Bloomičkaa.♥
~You are the best.~
~You are the best.~

Jadna Selica Sad
Ja sam iskreno plakala takodje ona treba da zivi svoj zivot kao i svaka druga tinejdzerka
Svaka devojka je na svoj nacin posebna! Sad

10:((((((((((((((((((((  Empty Re: :(((((((((((((((((((( Ned 17 Jun 2012, 10:52

Twinkle.

Twinkle.
Pomoćnik
Pomoćnik

Jadna Sell. Sad
To su svi Justinovi fanovi(glupi Belieberi).. oni mrze selenu i to jako a oni ni nemaju mozga... istina je da svaka poznata osoba ima hejtere ali ovakvo nešto nisam ni videla.. jadna moja Sell Sad..

11:((((((((((((((((((((  Empty Re: :(((((((((((((((((((( Ned 17 Jun 2012, 13:38

Gost

Anonymous
Gost

Jao! Šta me oni živciraju -.- Nekog dana sam išla na svoj stari fb i vidjela sam stranicu koja se zove: "We hate Selena Gomez". Koliko vidim,ta stranica je i u videu. Rolling Eyes Nije da sam plakala,ali mi je dosta bilo žao...:/ Kakve sve slike naprave u PhotoShop-u,i koje gluposti govore... Užas! :/

12:((((((((((((((((((((  Empty Re: :(((((((((((((((((((( Sre 20 Jun 2012, 14:04

ImSweetGirl

ImSweetGirl
~You are the best.~
~You are the best.~

Jadna Selich Sad

13:((((((((((((((((((((  Empty Re: :(((((((((((((((((((( Sre 20 Jun 2012, 16:21

EdM*

EdM*
Banovan član.
Banovan član.

Nisam bas neki njen fan, ali mi je nekad zao sto misle da je Copycat il nesto slicno..

14:((((((((((((((((((((  Empty Re: :(((((((((((((((((((( Sub 23 Jun 2012, 11:30

ImSweetGirl

ImSweetGirl
~You are the best.~
~You are the best.~

Mislim normalno,to su,one Justinove...''Beliebierke'' -.-.One su samo ljubomorne na Selenu pa prave ovakve video-e.Ni ja nisam ona koja je smatra caricom teen sveta ali eto volim je,njen sam fan Very Happy..Ali eto to je prljavo maslo tih Justinovih ''curica''.. -.-

15:((((((((((((((((((((  Empty Re: :(((((((((((((((((((( Sub 23 Jun 2012, 15:42

Ivi :*

Ivi :*
Your first battle.
Your first battle.

Pa ljudi prije nego puste jezičine trebaju malo prohodati po kući, popiti čašu vode, umiti se i na trenutak leći u krevet.. I razmisliti kako bi se oni osjećali da im netko takvo nesto radi. Sigurno im nebi bilo drago i lijepo :/

16:((((((((((((((((((((  Empty Re: :(((((((((((((((((((( Sub 23 Jun 2012, 16:34

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

Salzem se Elle! T su jedne teske majmuncine!!!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu