Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

HELP! HITNO JE JAKO!!

+5
Bloomičkaa.♥
Black★Rock Shooter
Swagy. :)
I♥Marcel.
Ivi :*
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1HELP! HITNO JE JAKO!! Empty HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 18:17

Ivi :*

Ivi :*
Your first battle.
Your first battle.

Ovako.. Ja imam fobiju od smrti a to sam primjetila vec prije 5 dana, strah me sta ce se desiti sa mnom kad odem sa ovog planeta, necu valjda samo trunuti pod zemljom i biti izbrisana u vremenu... Cim pomislim na smrt suze krenu kliziti niz obraz, ma koliko god pokusavam to da odbacim ne uspijeva mi.. Stalno govorim sebi da sam mlada, da je prerano da o tom razmisljam i da trebam misliti o zivotu. No koliko god pokusala misliti o zivotu, sjetim se da ce sve to nestati i tako mi prolazi svaki dan.. Ne mogu vise ovako, please help, a ako ne znate kako mi pomoci da zivim zivot normalno i zaboravim na smrt, znate li barem koga mogu zamoliti za pomoc? Please Crying or Very sad Crying or Very sad

2HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 18:19

I♥Marcel.

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

organizuj sebi dan Smile
neki plan šta ćeš raditi u toku dana...
sigruno ćeš zaboraviti na smrt..
niko nije bezsmrtan...nisi jedina

3HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 18:22

Ivi :*

Ivi :*
Your first battle.
Your first battle.

Hvala, pokusat cu tako Smile

4HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 18:25

I♥Marcel.

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

zanimaj se nečim i sigurno ćeš zaboraviti na sve probleme...
ljeto je..živi život ^.^

5HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 18:27

Ivi :*

Ivi :*
Your first battle.
Your first battle.

A da ti pravo kazem NIKAD nisam ni najmanje pomislila na smrt, ne znam sta mi je odjednom bilo pa sam toliko opterećena, valjda zato jer me strah sta ce se desiti sa mnom kad umrem.... Ali ni to nije razlog da me to samo tako naglo obuhvati, nesto je drugo razlog, meni nepoznato... xD Very Happy

6HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 18:57

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Opusti se..Zaboravi na to gledajući neke filmove i slušanjem opuštauće muzike...Zabavljaj se ali pazi da ti bude ugodno jer ako ti je ugodno lako zaboraviš na loše misli..

http://girlsplanet.bloger.hr

7HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 18:58

Ivi :*

Ivi :*
Your first battle.
Your first battle.

Hvala puno, meni citav dan prodje u strahu sta ce se desiti kad umrem, i dosta mi je toga. Pokusat cu zaboraviti na to Very Happy

8HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 18:59

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Tako je!Nikada ne odustaj..

http://girlsplanet.bloger.hr

9HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 19:07

Ivi :*

Ivi :*
Your first battle.
Your first battle.

Saznanje da ce nam biti isto kao i dok se jos nismo rodili me zaista slama, uvijek me zaboli stomak i pocnem plakati radi toga. Sto si dzaba zivio kad ce sve to biti zaboravljeno... Kad malo odrastem zaboravit cu na to Very Happy

10HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 19:32

Black★Rock Shooter

Black★Rock Shooter
~You are the best.~
~You are the best.~

Svi smo se rodili i svi ćemo jednom umrijeti xD
Ne možemo učiniti ništa da to spriječimo :/
I meni se dogodi tako, da pomislim na to kako će jednoga dana umrijeti moji roditelji, porodica, prijatelji, ja...
I rastužim se... Sad
Ali uvijek uspijem da "skrenem misli" sa toga xD
Tako pokušaj i ti! Very Happy
Druži se, slušaj neku veselu muziku, čitaj, gledaj TV, surfaj internetom, izlazi napolje, idi u prirodu...

Živi život, ne razmišljaj o smrti!

11HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 19:33

Bloomičkaa.♥

Bloomičkaa.♥
~You are the best.~
~You are the best.~

Uzmi izadji negde sa drustvom,slusaj muziku,pevaj,budi srecna i zaboravi na sve ^^
Misli na sve lepo na svetu i zivi zivot ^.~

12HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 20:09

Ivi :*

Ivi :*
Your first battle.
Your first battle.

Hvala vam ljudi, iako vas ne poznajem, mnogo ste mi pomogli. Bez obzira sto imam odredjene fobije od odredjenih stvari, sve se da rijesiti, sad sam se potrudila da se veselim kad ugledam svog psa, da gledam sa dedom utakmicu, da se zezam sa bratom i sto je najvaznije, zivim svoj zivot, koristim svaku minutu za nesto lijepo, jer zaista, istina je ovo sto je netko gore rekao, svi smo se rodili i svi cemo umrijeti, ne mozemo uciniti nista da to sprijecimo. A i nije lose kad umres, mislim, bilo bi glupo da zivis vjecno, zivot bi ti dosadio i kad tad bi pozelio da umres. Nije lose i malo odmora pod zemljom i dok znas da ti je dusa gore Very Happy

13HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 20:18

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

Nemoj da se brines tako sam i ja proslog leta mislila dok sam bila na moru, mislila sam sta ce biti sa mnom kad umrem, i zasto sam se uopste rodila kad cu da umrem i razmisljala sam da li postoji zivot posle smrti samo kao neko drugo zivo bice ili samo satrulim... xD I nekad pomislim sta ce biti kad moji roditelji umru i rastuzim se, ali ne treba o tome jos da razmisljam... I pocela sam da mislim vise o nekim drugim stvarima, pa sam na to i zaboravila... Inace u poslednje vreme su mi neke druge stvari u glavi lol... xD Alii, normalno je da svako nekad pomisli sta ce biti kad umre ili kako li je ljudima koji su umrli.. Ja pre o tome uopste nisam mislila..xD Dok nisam posla u 5. razred... Sredinom 5.. xD Smile

14HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 20:24

Ivi :*

Ivi :*
Your first battle.
Your first battle.

Izgleda da je i tebi i meni u isto doba doslo da o tome razmisljamo. Ako se ne varam, ti si o tome razmisljala sa 11 godina, isto tako i ja. Samo sto si ti starija malo od mene, ali meni je baka rekla da to svima dodje kad pocinju ulaziti u pubertet, da pocinju razmisljati o tome sta se desi sa njima kad umru.. Very Happy Ali i smrt je prirodna pojava, i zar nebi bilo glupo da covjek zivi vjecno..

15HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 20:39

Bloomičkaa.♥

Bloomičkaa.♥
~You are the best.~
~You are the best.~

Ma sada uopste ne misli na to! Wink
sada samo uzivaj Wink

16HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 20:42

Ivi :*

Ivi :*
Your first battle.
Your first battle.

¤Noka-Chan¤ ::Ma sada uopste ne misli na to! Wink
sada samo uzivaj Wink

Ma, zene zive duze, zivjet cemo mi jos 70 godina... Treba svaki taj dan iskoristiti Cool

17HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Pet 22 Jun 2012, 20:42

Bloomičkaa.♥

Bloomičkaa.♥
~You are the best.~
~You are the best.~

Bas tako :navijacica:

18HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Sub 23 Jun 2012, 17:35

Ivi :*

Ivi :*
Your first battle.
Your first battle.

Ali me ipak jedna cinjenica utjesila.. U vise dogadjaja je dokazano da reinkarnacija postoji. Za one koji ne znaju sta to znaci pojasnit cu, reinkarnacija je kad ti umres, i tvoja dusa prelazi u nesto drugo, ili u zivotinju, biljku ili drugog covjeka koje se tek treba roditi. I kad se to desi, ti prakticki zivis kao druga osoba, drugi cvijet ili druga zivotinja.. Ako se ja ikad reinkarnairam, nadam se da necu postati cvijet ili neka buba :/ To bi bas bilo ono..

19HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Ned 24 Jun 2012, 13:58

ImSweetGirl

ImSweetGirl
~You are the best.~
~You are the best.~

Ma zabavi se nečim i zaboravit ćeš na to. Wink

20HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Čet 28 Jun 2012, 16:36

iwanyca96

iwanyca96
~You are the best.~
~You are the best.~

Sto bi moja biologicarka rekla, priroda se nasalila xD
Priroda je stvorila ljude sa ogranicenim zivotom da bi se stvarale nove generacije, koje ce imati svoju decu, i njihova deca svoju itd. E sada, kada bismo svi nastavili da zivimo, bilo bi zaista previse ljudi na planeti. Zivot na Zemlji nastao je pre mnoooooooogo godina, i zamislite kako bi to izgledalo. A i kad umres, nista ne osetis, to ti je kao da si zaspao, ti uopste nisi svestan toga Smile

https://www.youtube.com/user/iwanyca96xoxo

21HELP! HITNO JE JAKO!! Empty Re: HELP! HITNO JE JAKO!! Čet 28 Jun 2012, 18:34

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

Ne misli na to ^^ Jednostavno misli tako da nikom neces zlo, da si ti dobra osoba, odrzavaj svoje zdravlje i samo se smej. Moj deka od 84 jos uvek je ziv i zdrav Smile Ima mnogo unuka i srecan je, smeje se svaki dan, zivi zivot dokle god moze Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu