Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ko vam je najj iz 1D?

+15
beautiful.
OriginalFuture.
Bloomičkaa.♥
Ludacha.¸❤
adult_fairy ♡
_forgotten donuts.
Black★Rock Shooter
MagicDreams
damon.
Ivi :*
Twinkle.
_desirable.
Swagy. :)
dreamer.
I♥Marcel.
19 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Koji vam je naj pjevač iz 1D?

Ko vam je najj iz 1D? - Page 2 Vote_lcap47%Ko vam je najj iz 1D? - Page 2 Vote_rcap 47% [ 7 ]
Ko vam je najj iz 1D? - Page 2 Vote_lcap13%Ko vam je najj iz 1D? - Page 2 Vote_rcap 13% [ 2 ]
Ko vam je najj iz 1D? - Page 2 Vote_lcap13%Ko vam je najj iz 1D? - Page 2 Vote_rcap 13% [ 2 ]
Ko vam je najj iz 1D? - Page 2 Vote_lcap7%Ko vam je najj iz 1D? - Page 2 Vote_rcap 7% [ 1 ]
Ko vam je najj iz 1D? - Page 2 Vote_lcap20%Ko vam je najj iz 1D? - Page 2 Vote_rcap 20% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 15


Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Ko vam je najj iz 1D? - Page 2 Empty Ko vam je najj iz 1D? Pon 09 Jul 2012, 08:52

I♥Marcel.

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

First topic message reminder :

Kojii? Very Happy
Glasajte i napišite šta ste glasali Very Happy

Meni Harry Styles *____*



Poslednji izmenio αηgιє ♥ dana Pon 09 Jul 2012, 08:54, izmenjeno ukupno 1 puta


26Ko vam je najj iz 1D? - Page 2 Empty Re: Ko vam je najj iz 1D? Pet 13 Jul 2012, 13:23

I♥Marcel.

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

Saly01 ::DOSTA SVAĐE! Još jednom nešto ovako da se desi obe ćete biti banovane na 5 dana!

znam ali me nanervirala toliko razumi molim te

27Ko vam je najj iz 1D? - Page 2 Empty Re: Ko vam je najj iz 1D? Pet 13 Jul 2012, 13:54

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

A misliš da ti nju nisi nervirala -.- Stavi se na njeno mesto. Ovo su ti 3 prekršena pravila još 2 i bann na dva dana, ukoliko se naravno staff složi.

28Ko vam je najj iz 1D? - Page 2 Empty Re: Ko vam je najj iz 1D? Pet 13 Jul 2012, 14:21

Be Stronger.^^

Be Stronger.^^
You have your own club!
You have your own club!

Ne slušam ih.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu