Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koliko stvarno imaš godina?

+10
Twinkle.
Be Stronger.^^
MagicDreams
Dea Libella
beautiful.
Ludacha.¸❤
_desirable.
OriginalFuture.
I♥Marcel.
adult_fairy ♡
14 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Koliko stvarno imaš godina? Empty Koliko stvarno imaš godina? Čet 12 Jul 2012, 17:07

adult_fairy ♡

adult_fairy ♡
~You are the best.~
~You are the best.~

Ponašaš li se kao beba ili si možda i previše odrasla za svoj uzrast? Uz naš test saznaj jesi li ratigrana ili preozbiljna i da li okolina može da proceni tvoje PRAVE GODINE!

1.Koji kozmetički proizvod uvek imaš u torbi?
a)Maskaru. (5)
b)Svetlucavu senku za oči. (0)
c)Balzam za usne. (10)

2. Kako bi te opisale tvoje najbolje drugarice?
a)Luckasta i puna zabavnih ideja. (0)
b)Mirna i simpatična. (10)
c)Spontana i šaljiva. (5)

3. Koji od ovih odevnih stilova ti najviše odgovara?
a)Romantičan. (0)
b)Ležeran. (10)
c)Rokerski. (5)
d) Sexy. (5)

4. Kako si proslavila svoj poslednji rođendan?
a)Kod kuće sa najboljim drugaricama. (0)
b)Organizovala sam cool roštiljadu s ekipom. (10)
c)Iznajmila sam diskoteku za svoj veliki rođendanski party! (5)

5. Kako izgleda tvoj savršeni vikend?
a)Prijatno veče uz DVD. (0)
b)Najradije se bavim sportskim aktivnostima s prijateljicama. (5)
c)Ludiranje na nekom partyju. (10)

6. Na šta trošiš najviše novca?
a)Na CD-ove s muzikom. (5)
b)Na odeću. (5)
c)Na mobilni. (10)
d)Na kozmetiku. (0)
e)Na slatkiše. (0)

7. Čime se najradije baviš u slobodno vreme?
a)Čitam dobru knjigu. (5)
b)Igram društvene igre s ekipom. (0)
c)Obilazim radnje. (10)

8. Šta pomisliš kada ti drugarice prepričaju kako su se na pidžama-partyju tukle jastucima?
a)Baš su se ludo zabavile! (5)
b)Kako detinjasto! (0)
c)Volim tuču jastucima! (10)

9. Šta je po tvom mišljenju najbolje u teen godinama?
a)Ništa, samo imam probleme! (0)
b)Upoznavanje momaka! (5)
c)Dosta odluka donosim sama! (10)

10. Čime si se kao dete rado igrala?
a)Barbikom, ali ona je već odavno završila u smeću. (5)
b)Mini-kuhinjom. (10)
c)Društvenim igrama, ali to radim i danas. (0)

11. Šta sebi želiš u budućnosti?
a)Lepu kuću. (10)
b)Puno zabave. (5)
c)Psa. (0)

12. Kakvu muziku najradije slušaš?
a)Rihannu. (5)
b)Justina Bibera. (0)
c) Bruna Marsa. (10)

13. Sa roditeljima se uvek svađaš oko izlazaka i vremena kada moraš da se vratiš kući. Kako se situacija najčešće završava?
a)Zatvorim se u svoju sobu i ne odem nikuda jer ionako nikad ne mogu dobijem ono šta želim. (0)
b)Dogovorimo neki kompromis, i to je bolje nego ništa. (10)
c)Uspem da ih nagovorim da prihbate ono što želim. (5)

14. Tvoja omiljena TV serija?
a)CSI. (10)
b)One Tree Hill. (0)
c)Očajne domaćice. (5)
d)Tračara. (0)
e)Uvod u anatomiju. (5)

Saberi bodove svoh svojih odgovora i napokon saznaj koliko si stvarno stara...

0-45 BODOVA:
Razigrana devojčica

Ponekad si pravo malo dete. Još uvek ne želiš da odrasteš i držiš se svog detinjstva. Tada je sve nekako bilo lakše, ispunjava ti se svaka želja. Sada se uvrediš ako ne dobiješ ono što želiš.
Savet: Čuvaj u sećanjima lepe stvari iz prošlosti. Ali na sitnice koje ti smetaju pokušaj da reaguješ zrelo, a ne kao malo dete.

50-95 BODOVA:
Prava tinejdžerka

Malo si dobre volje, pa malo loše. Ti si prava mušičava tinejdžerka. S tobom u društvu ume da bude super zabavno i ludo, ali desi se da odlutaš u neki svoj film. Znaš da u životu nije sve bajno i katkad se iskreno brineš zbog toga. Živiš onako kako odgovara tvojim godinama, sa svim prednostima i manama.
Savet: Samo tako nastavi, uživaj u svemu što ti život donosi, ali odgovorno.

100-140 BODOVA:
Preozbiljna devojka

Ti si ispred svojih godina. Znaš bolje da se zauzmeš za vlastite želje i potrebe od svojih prijatelja. I odlučuješ mnogo razumnije od njih. Puno razmišljaš o budućnosti i svoju svakodnevnicu si orijentisala u tom smeru.
Savet: Nije loše planirati, ali treba da uživaš i u sadašnjosti! Opusti se, imaš još puno vremena da budeš odrasla i nosiš se s pravim problemima!

Uzeto iz HEJ! časopisa.

Ne zamerite ako ima pravopisnih grešaka, otpali su mi prsti..xD

2Koliko stvarno imaš godina? Empty Re: Koliko stvarno imaš godina? Čet 12 Jul 2012, 17:13

I♥Marcel.

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

ja imam 65 bodova Very Happy

3Koliko stvarno imaš godina? Empty Re: Koliko stvarno imaš godina? Čet 12 Jul 2012, 19:51

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

Nisam odgovorila na pitanje ''Šta radiš u slobodno vreme'' i ''Kakvu muziku najčešće slušaš''
Ja ne idem na žurke, ne čitam knjige i ne bavim se sportom (hvala bogu za sport) Roditelji se ponašaju prema meni kao da imam 7 godina. Imam 11 godina i ne mogu otići sama u školu, bez dozvole ne mogu da zovem i da idem kod drugarice. Ne daju mi da pričam telfonom, nedaju mi da odem busom jednu stanicu do centra sa BFF, ne daju mi da se nalazim sa društvom, ne daju mi ni sjaj da stavim a ne senku -.-, Ne daju mi džeparac, ne daju mi da se oblačim kako želim, ne daju mi da kupim ono što hoćuz od SVOJIH para, ne daju mi da budem do kasno na kompu i još mnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooogo toga!!!
------------------
Inače imam 70 bodova.

4Koliko stvarno imaš godina? Empty Re: Koliko stvarno imaš godina? Čet 12 Jul 2012, 19:57

_desirable.

_desirable.
Pomoćnik
Pomoćnik

Imam 85 bodova. Very Happy

5Koliko stvarno imaš godina? Empty Re: Koliko stvarno imaš godina? Čet 12 Jul 2012, 19:58

Ludacha.¸❤

Ludacha.¸❤
~You are the best.~
~You are the best.~

Ja imam 90.

http://ifunn.forumotion.com

6Koliko stvarno imaš godina? Empty Re: Koliko stvarno imaš godina? Čet 12 Jul 2012, 20:04

beautiful.

beautiful.
Moderator
Moderator

Imam 80 bodova Very Happy

7Koliko stvarno imaš godina? Empty Re: Koliko stvarno imaš godina? Čet 12 Jul 2012, 20:48

Dea Libella

Dea Libella
~You are the best.~
~You are the best.~

ja imam 80
Lex uzmi i popricaj sa njima...nemogu doveka da te stite i cuvaju od svega i puno ces propustiti ako tako nastavis da zivis Sad

8Koliko stvarno imaš godina? Empty Re: Koliko stvarno imaš godina? Čet 12 Jul 2012, 20:50

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

80. Very Happy

9Koliko stvarno imaš godina? Empty Re: Koliko stvarno imaš godina? Čet 12 Jul 2012, 20:52

Be Stronger.^^

Be Stronger.^^
You have your own club!
You have your own club!

45 xD

Pa dobro, imam samo 10 godinica xD

10Koliko stvarno imaš godina? Empty Re: Koliko stvarno imaš godina? Čet 12 Jul 2012, 20:55

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

Taky ::ja imam 80
Lex uzmi i popricaj sa njima...nemogu doveka da te stite i cuvaju od svega i puno ces propustiti ako tako nastavis da zivis Sad
Ne slušaju kaže mama meni kada joj tako nešto spomenem ''MA ŠTA LUPETAŠ! TI SI JO MALA! TO SI TI POKUPILA SA ONOG FORUMA I SAD MENI TU MELJEŠ! MA BEŽI BRE!''

11Koliko stvarno imaš godina? Empty Re: Koliko stvarno imaš godina? Čet 12 Jul 2012, 21:05

adult_fairy ♡

adult_fairy ♡
~You are the best.~
~You are the best.~

Ja imam 70. =3

12Koliko stvarno imaš godina? Empty Re: Koliko stvarno imaš godina? Pet 13 Jul 2012, 09:04

Twinkle.

Twinkle.
Pomoćnik
Pomoćnik

Imam 80 :3

13Koliko stvarno imaš godina? Empty Re: Koliko stvarno imaš godina? Pet 13 Jul 2012, 10:18

Jogi

Jogi
Banovan član.
Banovan član.

Ja imam 85 bodova.

14Koliko stvarno imaš godina? Empty Re: Koliko stvarno imaš godina? Pet 13 Jul 2012, 10:57

Daja (:

Daja (:
~You are the best.~
~You are the best.~

Ja imam 70 bodova.^^

http://onedirection-balkan.forumotion.com/

15Koliko stvarno imaš godina? Empty Re: Koliko stvarno imaš godina? Sub 14 Jul 2012, 16:05

_forgotten donuts.

_forgotten donuts.
Dizajner
Dizajner

Imam 85 bodova Very Happy

http://www.winxj009.bloger.hr

16Koliko stvarno imaš godina? Empty Re: Koliko stvarno imaš godina? Ned 15 Jul 2012, 10:03

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Ja mislim 125 xD omg najviše xD ili malo manje nezz oko 100 i nešto

http://girlsplanet.bloger.hr

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu