Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Noć veštica. (Naš lični članak)

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Noć veštica. (Naš lični članak) Empty Noć veštica. (Naš lični članak) Ned 21 Okt 2012, 20:53

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

Za par dana stiže nam Halloween! Praznik koji deca u Americi obožavaju! Poenta jesu super dekoracije
kao i deljenje slatkiša.
Ide se od kuće do kuće i skupljaju slatkiši.
Deca obično idu u grupama. Nekad se starijim ljudima ne dopada to što ih dođe gomilu, a opet su dobronamerni.
Međutim postoje neki koji uošte ne vole taj praznik i može doći do problema ako takvima zakucate na vrata....

Šteta što se ovaj praznik ne slavi ovde, bio bi mi omiljeni. Hahaha...

To je za neke ljude kao Božić. I nama je Božić kao to. Samo što je Božić zimi i nema nekih dekoracija.

Meni je Halloween cool baš zbog toga što ljudi prave svašta od pundevi. (Jednom prilikom sam napravila lampion od jabuke, ali nisam stavila sveću).

Nije nas ovde malo koji bi slavili Halloween, ali naša vera to ne podržava..

Stoga ja uvek iskoristim Halloween da se što bolje zabavim, nekad i dekorišem sobu i tako ostane 2-3 dana. Evo nekoliko predloga kako da proveš noć veštica:
-Ako tvoje društvo isto voli taj praznik organizujte neko okupljanje ako nemate nešto posebno četvrtkom može i uveče (zato što je Noć Veštica ove godine u sredu)

-Sa BFF se nađi posle škole u parku i pričajte nešto na tu temu. Za vikend možeten organizovati spavanjac na kojem ćete pričati strašne priče i tako dalje.

To su top 2 predloga. Ako ih imaš više na umu, kontaktiraj me!

Missy Stella.

[Only admins are allowed to see this image]

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu