Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Prva stvar te i te boje do vas

+13
ImSweetGirl
'stache :{
Twinkle.
ballerine.
Be Stronger.^^
_forgotten donuts.
๓є๏ฬ.♥
beautiful.
_desirable.
OriginalFuture.
adult_fairy ♡
Swagy. :)
I♥Marcel.
17 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

1Prva stvar te i te boje do vas - Page 3 Empty Prva stvar te i te boje do vas Pet 02 Nov 2012, 12:02

I♥Marcel.

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

First topic message reminder :

Ovako..ovo je jedna igra x'D
Ja kažem:
Prva stvar crvene boje
onda osoba ispod kaže to i onda ona nastavlja npr:"Prva stvar zele boje do vas" i tako Very Happy


Krenimo:

Prva stvar roze boje do vas Very Happy


51Prva stvar te i te boje do vas - Page 3 Empty Re: Prva stvar te i te boje do vas Sre 14 Nov 2012, 14:29

adult_fairy ♡

adult_fairy ♡
~You are the best.~
~You are the best.~

Sveska.

Narandžaste?

Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Similar topics

-

» TV Prva.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu