Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

and the story of us look like a tragedy now.

+10
Swagy. :)
Perfect 'n' Beautiful
dreamer.
beautiful.
adult_fairy ♡
ℛiт@.ℴrα.ღ
Twinkle.
Andjela
I♥Marcel.
ballerine.
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 15]

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

First topic message reminder :

and the story of us look like a tragedy now. - Page 8 Tumblr_mku0z6so1b1qi5u05o1_500_large


You think you want to die, but in reality you just want to be saved.



Poslednji put izmenio ballerine. dana Čet 11 Apr 2013, 10:51, izmenio ukupno 7 puta


ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

I'm the kind of girl that will pull on a door when it says "push it"

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

They say when penguins find their mate they stay together for the rest of their lives. I want to find my Pinguin <3

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Wouldn't it be the perfect crime if you stole my heart and I stole yours?

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

When you know the next day will be an epic day but you just can't sleep because you can't stop thinking about it.

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Don't break what you can't fix.

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

If there was an award for laziness, I would probably send somene to pick it up for me. lol

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Sometimes two people with the worst past, can create the best future <3

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Love isn't a test... So why cheat??

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Dear math... I'm sick and tired of finding you"x" so just accept the fact that she's gone. Move on dude.

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

"Your teeth are like the stars." "Aww thanks!" "Yeah... yellow and far away from each other."

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

The teacher asked, 'Give me an example of Coincidence?'
Student replied, My mom and dad got married on the same date.

HAHAHAHAHHAHAHAHA

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

"I can't eat anymore, I'm full!" "Do you want any desert?" "YESSSSSS!!"

Always. =P

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Last day of school: Normal people: I'm gonna miss you so much! *Crying* Me: I hated you all

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

‘‘*Me during the summer* "Is it Wednesday or Saturday?"” LOL THIS

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Things I learned in school: 1. How to whisper 2. How to text without looking 3. How to look like I'm thinking.

'stache :{

'stache :{
Moderator
Moderator

Kaži kad se najedeš bureka. Very Happy Wink

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Makiiii umireeeeeeeeem. Sad Sad

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 8 Tumblr_mjt6txP4RJ1s0kyiro1_500

and the story of us look like a tragedy now. - Page 8 Tumblr_mjt6txP4RJ1s0kyiro2_500

DELENA 4EVER! <33333

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Immortelle, immortelle
J'ai déchiré un bout de ciel
Il n'abritait plus l'Eternel
Je meurs de toi...

Perfect 'n' Beautiful

Perfect 'n' Beautiful
Your first battle.
Your first battle.

Immortelle Very Happy
What's up bro?

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

I think it's sis, not bro. x)
We tommorow have a English test, but teacher doesn't tell us that we have a test. -.-

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 8 561767_273056776132023_986063636_n

Brisala mi je suze i tiho govorila: "Ne plači dijete, još ćeš ti voljeti. Mlada si." Ispravila sam se, duboko udahnula, obrisala suze i rekla: "Hoću, da! Voljet ću, opet njega. Zavoljet ću ga na onaj način na koji je on volio mene.
Da vas ne zbunjujem, zamijenit ćemo uloge. Ovoga puta, ja ću smrskati njegovo srce i zalediti mu dušu, a on će bez daha izgovarati moje ime kao molitvu i proklinjati trenutak kada me je zavolio. Znam da sam okrutna, al' od najboljeg sam učila."

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 8 576018_273075859463448_442798026_n

Imala je ona dva lica. Prvo lice, ono njeno glavno, bilo je lice snažne djevojke. Snažna pred životom i sudbinom. A odmah iza njega, bilo je to drugo lice. Njega je koristila obično u noći. Kada mrak padne, kada drugi je ne vide.. Samo onda kad joj zafali snage.

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 8 195911_274002879370746_935397588_n

I nikada ne pitam za nju, nikoga. Jer se bojim da će mi netko reći da je sretna. Onda ću se morati lažno nasmijati i reći da mi je drago. A nije mi drago, ne nije. Znam da sam sebičan, ali ne želim da je sretna bez mene. Želim ja biti taj koji će izmamiti njen osmijeh, koji će je čuvati i učiniti je sretnom. Želim, ali sada je kasno.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 15]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu