Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Cool fazoni :D

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Cool fazoni :D Empty Cool fazoni :D Čet 27 Dec 2012, 12:35

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Imate neke fazone kako 'isfurati' neke male sto vam se stalno kace za vrat? Napisite ovdje Very Happy

1. Ako vam neko kaze 'Glupa si', 'Ruzna si' ili 'Smotana si' vi recite: 'Na tebe Wink'

2. Ako vas neko uvrijedi, vi samo: 'Jao, hvala ti, uljepsala si mi dan jer znam da ima jos jedna osoba koja je ljubomorna na mene i moju *navedes neku svoju dobru osobinu*'

3. Neko kaze: Hocu ja da mi *pa kaze da mu nesto vi uradite* ti reci: Hocu i ja auto, pa se nema Very Happy

2Cool fazoni :D Empty Re: Cool fazoni :D Čet 27 Dec 2012, 16:13

Ana Arsic

Ana Arsic
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

Odlicne fore!!!!! Cool .

http://qwe-123.serbianforum.info

3Cool fazoni :D Empty Re: Cool fazoni :D Sub 12 Jan 2013, 14:22

Ninkiie.Cookie

Ninkiie.Cookie
~You are the best.~
~You are the best.~

Odlicno,posluzice mi za borbu protiv sestre Wink

http://princezesireneclub.serbianforum.info/

4Cool fazoni :D Empty Re: Cool fazoni :D Sub 23 Feb 2013, 12:43

ImSweetGirl

ImSweetGirl
~You are the best.~
~You are the best.~

Odličnoo Very Happy.Protiv gunđala na asku Smile

5Cool fazoni :D Empty Re: Cool fazoni :D Sub 23 Feb 2013, 12:46

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Hvalaaaa. Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu