Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

New films.

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1New films. Empty New films. Ned 31 Mar 2013, 15:09

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Evo nekih filmova o kojim se priča da u njima glumi Sel:

Behaving Badly
New films. Tumblr_mk96qwawEX1r7lpj3o1_500

Feed The Dog (slika sa snimanja)
New films. Images?q=tbn:ANd9GcTaIj-VuA8QnknZdN1ZeErwdLEcQBAgufXQQgp9tGTpvcisjph4tA

Getaway

New films. MV5BMTk0MzI4NTM4MV5BMl5BanBnXkFtZTcwODEwNTg3OA@@._V1_SY317_CR15,0,214,317_

Aftershock (piše da Sel glumi, ali nisam sigurna jer je horror, i zato neću staviti sliku)

Girl Rising (dokumentarac, Sel samo posuđuje glas kao narator)
New films. MV5BMTY2MjY5OTMwNl5BMl5BanBnXkFtZTcwOTE2NTcyOQ@@._V1_SX214_

2New films. Empty Rudderless. Uto 02 Apr 2013, 15:14

beautiful.

beautiful.
Moderator
Moderator

I Rudderless
Selena je prihvatila ulogu u ovom filmu. Smile
Ona će se tako pridružiti glumcima koji su od ranije deo ovog projekta, a to su Felicity Huffman, Laurence Fishburne, Anton Yelcin i Billy Crudup. Na svom tviteru Selena je prenela svoje oduševljenje pa kaže kako jedva čeka početka snimanja filma koji je po žanru muzička drama i govori o ocu koji odlučuje da osnuje muzički bend nakon što pronalazi pesme koje su pripadale njegovom preminulom sinu. S obzirom da će u filmu biti dosta pevanja, za očekivati je i da Selenu vidimo za mikrofonom!(preuzeto sa www.bravo.rs)
Ovo za Twitter,evo i slike:
New films. Ddddpng Very Happy


3New films. Empty Re: New films. Uto 02 Apr 2013, 17:11

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Znam, danas sam videla. Very Happy

4New films. Empty Re: New films. Sre 03 Apr 2013, 11:53

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Jeej Very Happy
Čula sa m za taj hororr

http://girlsplanet.bloger.hr

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu