Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koliko puta ste bili zaljubljeni?

+5
Josipa.
Swagy. :)
MagicDreams
dusty memories.
beautiful.
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Koliko puta ste bili zaljubljeni? Empty Koliko puta ste bili zaljubljeni? Sub 20 Apr 2013, 14:49

beautiful.

beautiful.
Moderator
Moderator

Pa?Kada ste se najvise zaljubili?

2Koliko puta ste bili zaljubljeni? Empty Re: Koliko puta ste bili zaljubljeni? Uto 30 Apr 2013, 19:47

dusty memories.

dusty memories.
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

Jednom, davno.

http://fabulous-explosion.forumotions.net

3Koliko puta ste bili zaljubljeni? Empty Re: Koliko puta ste bili zaljubljeni? Uto 30 Apr 2013, 21:12

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

Nijednom nisam bila stvarno zaljubljena. xD

4Koliko puta ste bili zaljubljeni? Empty Re: Koliko puta ste bili zaljubljeni? Sre 01 Maj 2013, 09:21

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

pa negdjeee hmmmmmm. nekoliko puta.Jednom sam u vrtiću bila jedan dan zaljubljena u jednog dečka i drugi dan mi je išao na živce . xD

http://girlsplanet.bloger.hr

5Koliko puta ste bili zaljubljeni? Empty Re: Koliko puta ste bili zaljubljeni? Sre 01 Maj 2013, 20:12

beautiful.

beautiful.
Moderator
Moderator

Nisam nikada pre bila stvarno zaljubljena,ali sad-jesam.xD

6Koliko puta ste bili zaljubljeni? Empty Re: Koliko puta ste bili zaljubljeni? Pet 03 Maj 2013, 18:55

Josipa.

Josipa.
Banovan član.
Banovan član.

Do sada ono stvarno 3. puta.

7Koliko puta ste bili zaljubljeni? Empty Re: Koliko puta ste bili zaljubljeni? Pet 03 Maj 2013, 20:09

Flora1000

Flora1000
Banovan član.
Banovan član.

Jednom. Wink

8Koliko puta ste bili zaljubljeni? Empty Re: Koliko puta ste bili zaljubljeni? Uto 07 Maj 2013, 19:35

damon.

damon.
Pomoćnik
Pomoćnik

Imala sam prije dvije simpe, ali nisam ništa puno osjećala kao sad. :3
Sad sam baš full zaljubljena u ovog. :3

9Koliko puta ste bili zaljubljeni? Empty Re: Koliko puta ste bili zaljubljeni? Sre 08 Maj 2013, 20:10

RockMe

RockMe
Banovan član.
Banovan član.

Flora1000 ::Jednom. Wink

10Koliko puta ste bili zaljubljeni? Empty Re: Koliko puta ste bili zaljubljeni? Pet 10 Maj 2013, 20:07

Twinkle.

Twinkle.
Pomoćnik
Pomoćnik

samo Jedanput Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu