Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

i'm fucking crazy, but i'm free.

+3
morganholic.
dusty memories.
_desirable.
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1i'm fucking crazy, but i'm free. Empty i'm fucking crazy, but i'm free. Pet 26 Apr 2013, 15:01

_desirable.

_desirable.
Pomoćnik
Pomoćnik

:3



Poslednji izmenio _desirable. dana Čet 02 Maj 2013, 11:52, izmenjeno ukupno 1 puta

2i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Sre 01 Maj 2013, 14:14

dusty memories.

dusty memories.
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

U koju gimnaziju ideš? XD

http://fabulous-explosion.forumotions.net

3i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Sre 01 Maj 2013, 19:46

_desirable.

_desirable.
Pomoćnik
Pomoćnik

Pa niti jednu još lol
A ako misliš u koju ću ići, nisam sigurna jer još razmišljam između opće i jezične :3

4i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Sre 01 Maj 2013, 19:48

morganholic.

morganholic.
Your first battle.
Your first battle.

GLedaš li tvd? Smile
Naj lik?
Naj sezona?

5i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Sre 01 Maj 2013, 19:53

dusty memories.

dusty memories.
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

Mislila sam na to XD Ideš bi bilo u jednom glagolskom vremenu u budućnosti kojeg se ne mogu sjetit. XD
Bolje ti je opću, bolje te priprema za sve fakseve, ona samo za jezične. :3 Mda, najbolje je u XV., V. i Ruđeru (tri najbolje škole u državi XD tim redoslijedom, ali nijedna nije jezična)
Gledaš Spn? I planiraš li gledati? (imaš večeras na drugom u 23:30 genijalnu epizodu XD)

http://fabulous-explosion.forumotions.net

6i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Sre 01 Maj 2013, 20:08

_desirable.

_desirable.
Pomoćnik
Pomoćnik

morganholic. ::GLedaš li tvd? Smile
Naj lik?
Naj sezona?
Gledam.
Klaus, Karoline, Stefan, Bonnie, Katherine.
Treća, zbog orginalnih. <3

foreign violet. ::Mislila sam na to XD Ideš bi bilo u jednom glagolskom vremenu u budućnosti kojeg se ne mogu sjetit. XD
Bolje ti je opću, bolje te priprema za sve fakseve, ona samo za jezične. :3 Mda, najbolje je u XV., V. i Ruđeru (tri najbolje škole u državi XD tim redoslijedom, ali nijedna nije jezična)
Gledaš Spn? I planiraš li gledati? (imaš večeras na drugom u 23:30 genijalnu epizodu XD)


Mislim da je to futur drugi, ali samo mislim. XD Da, ali je jezična lakša, a ima ljudi s više bodova od mene.
Ne gledam, niti ne planiram gledati, barem za sad. Je li bolja od TVD?

7i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Sre 01 Maj 2013, 20:10

morganholic.

morganholic.
Your first battle.
Your first battle.

Dođi da te zagrlim. Jesil odgledala 4x20?

8i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Čet 02 Maj 2013, 11:53

_desirable.

_desirable.
Pomoćnik
Pomoćnik

Ne, još nisam pogledala ni 4x13, ja to gledam svaka 2 mjeseca. XD

9i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Čet 02 Maj 2013, 14:31

dusty memories.

dusty memories.
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

Ne znam, ne idem tamo niti sam imala namjeru XD
Bolje? Mihaela vrijeđaš seriju :'D ono je jedna fantastična serija, o tome govori i činjenica da će snimati i devetu sezonu a gledanost im nije opala, kao ni kvaliteta :'D
PS. trebala si gledati jučerašnju epizodu, mislim da sam smijehom probudila i zgradu do :'D

http://fabulous-explosion.forumotions.net

10i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Čet 02 Maj 2013, 16:28

_desirable.

_desirable.
Pomoćnik
Pomoćnik

Jesi me utješila, imam osam sezona za gledanje, prema svom tempu ni do tridesete ne bih bila gotova. XD

11i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Čet 02 Maj 2013, 18:29

dusty memories.

dusty memories.
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

Ali zakon je XD i to pogotovo jučašnja epizoda i "Pudding*" epitoda

* Dean (Jensen) i Sam (jared) bili u ludnici, i ušli u mrtvačnicu od ludnice i gledaju tjela. Odjednom dolazi sestra, Sam brzo spremi tjelo i uđe sestra. Da se izvuku Dean skine hlače, počne skakutat u mjestu, kez od uha do uha i viče "Puding" :'''''''''''''''''''''''''''D
Di ono ti živiš? LOL

http://fabulous-explosion.forumotions.net

12i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Čet 02 Maj 2013, 19:05

_desirable.

_desirable.
Pomoćnik
Pomoćnik

I dalje, tko bi normalan gledao 8 sezona? XDD Ali dobro, na ljeto mozda jos i razmislim.

Na planetu Zemlji Razz

13i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Čet 02 Maj 2013, 19:51

dusty memories.

dusty memories.
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

Ahm, me? XD iako možda ne spadam u kategoriju normalnih. :'D
Ma nemoj me zezati? Stvarno? Baš mi je drago da sam te upoznala, prva Zemljanka koju poznajem .XP
Kak se zove onaj site što si mi slala link, sa slikama je?
btw. imaš post u parku tamo.

http://fabulous-explosion.forumotions.net

14i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Čet 02 Maj 2013, 20:07

_desirable.

_desirable.
Pomoćnik
Pomoćnik

Ti si priča za sebe. XD
Misliš na favim? http://favim.com/
Znam, ali mi se ne da odgovoriti, a ni inspiracije nemam :''D

15i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Pet 03 Maj 2013, 10:17

kitten.

kitten.
Banovan član.
Banovan član.

što Musa?

16i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Pet 03 Maj 2013, 11:20

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Najj pjevač?
Najdraža životinja?
Vjeruješ li u život na drugim planetima?
Ask me Razz

http://girlsplanet.bloger.hr

17i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Sub 04 Maj 2013, 11:13

_desirable.

_desirable.
Pomoćnik
Pomoćnik

kitten. ::što Musa?
Zato što smo iste po karakteru. :3
little_devil. ::Najj pjevač?
Najdraža životinja?
Vjeruješ li u život na drugim planetima?
Ask me Razz
Nemam.
Nenam ni to, haha. Ne volim životinje.
Vjerujem.

18i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Sub 04 Maj 2013, 13:23

morganholic.

morganholic.
Your first battle.
Your first battle.

Š'a ima kod tebe?

19i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Sub 04 Maj 2013, 13:36

dusty memories.

dusty memories.
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

Jest, valjda, izgleda ko onaj sajt, valjda jest XD
ma *cenzurisano* :'D
Kad su upisi ove godine?

http://fabulous-explosion.forumotions.net

20i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Sub 04 Maj 2013, 14:00

~justmystyle♥

~justmystyle♥
Dizajner
Dizajner

Koje sve jezike tecno govoris? :3

21i'm fucking crazy, but i'm free. Empty Re: i'm fucking crazy, but i'm free. Uto 21 Maj 2013, 17:35

Isabella Swan.

Isabella Swan.
~You are the best.~
~You are the best.~

Omiljena pevačica?
Omiljena glumica?
Omiljeni glumac?
Omiljena boja?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu