Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

girls just wanna have fun. :3

4 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1girls just wanna have fun. :3 - Page 2 Empty girls just wanna have fun. :3 Sre 01 Maj 2013, 08:26

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

First topic message reminder :

alien


26girls just wanna have fun. :3 - Page 2 Empty Re: girls just wanna have fun. :3 Pet 03 Maj 2013, 16:32

morganholic.

morganholic.
Your first battle.
Your first battle.

Šta radiš? Very Happy

27girls just wanna have fun. :3 - Page 2 Empty Re: girls just wanna have fun. :3 Pet 03 Maj 2013, 16:44

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Slušam muziku, dopisujem se sa BFF, pravim nekakvu playlistu, igram RPG i svašta nešto. xD

28girls just wanna have fun. :3 - Page 2 Empty Re: girls just wanna have fun. :3 Pet 03 Maj 2013, 16:46

morganholic.

morganholic.
Your first battle.
Your first battle.

Možete dosta toga dodat na forum u vezi ovog što nije winx vjeruj mi.

29girls just wanna have fun. :3 - Page 2 Empty Re: girls just wanna have fun. :3 Pet 03 Maj 2013, 17:57

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Kao npr?

30girls just wanna have fun. :3 - Page 2 Empty Re: girls just wanna have fun. :3 Pet 03 Maj 2013, 17:59

morganholic.

morganholic.
Your first battle.
Your first battle.

Ubacite podforume za neke poznate serije i tu možemo sve postavljat,onda za filmove nove,i gdje se može nać prijevod itd.
Nmg se sjetit šta još možete.

31girls just wanna have fun. :3 - Page 2 Empty Re: girls just wanna have fun. :3 Pet 03 Maj 2013, 20:14

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Mi možemo samo da kad otvorimo temu za neki film da ubacimo i link.
Ipak smo mi i Winx forum, to su dobre ideje za FE. Smile

32girls just wanna have fun. :3 - Page 2 Empty Re: girls just wanna have fun. :3 Pet 03 Maj 2013, 20:15

morganholic.

morganholic.
Your first battle.
Your first battle.

FE i nije tolko aktivan.
Al ima i ljudi koji su se eto rai tog drugog dijela registrirali?
Slabo tko još glea winx...

33girls just wanna have fun. :3 - Page 2 Empty Re: girls just wanna have fun. :3 Pet 03 Maj 2013, 20:45

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Ma ne znam, moram razmisliti sa staffom, ipak nije moj forum. :3

34girls just wanna have fun. :3 - Page 2 Empty Re: girls just wanna have fun. :3 Pet 03 Maj 2013, 21:08

morganholic.

morganholic.
Your first battle.
Your first battle.

Eto posavjetuj se sa njima,ako vam terbaju još neke ideje probat ću smislit. xd

35girls just wanna have fun. :3 - Page 2 Empty Re: girls just wanna have fun. :3 Ned 05 Maj 2013, 10:47

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

hvala. Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu