Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Knjige uz koje ste plakali?

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Knjige uz koje ste plakali? Empty Knjige uz koje ste plakali? Sub 04 Maj 2013, 13:40

dusty memories.

dusty memories.
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

Jesu li vas ikad knjige rasplakale? Zašto? Koje knjige?

http://fabulous-explosion.forumotions.net

2Knjige uz koje ste plakali? Empty Re: Knjige uz koje ste plakali? Ned 05 Maj 2013, 19:13

damon.

damon.
Pomoćnik
Pomoćnik

Nije baš da sam plakala ali mi je bilo žao jedne cure.
Zaljubila se u dečka, koji je zapravo anđeo, a on ju u školi ignorirao a kasnije je odvede na neko jezero i kupaju se pa ju ostavi i tako na još par mjesta. :/

3Knjige uz koje ste plakali? Empty Re: Knjige uz koje ste plakali? Ned 05 Maj 2013, 20:39

dusty memories.

dusty memories.
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

Pali anđeo, pogađam?

HP, kad je Snape umirao, kad je Dumbledore umirao, kad je Harry išao umrijeti.
Vampirska Akademija.
Prelijepa, pakosna, kad je Mick umro.
Bratstvo crnog bodeža.
I to bi bile sve.

http://fabulous-explosion.forumotions.net

4Knjige uz koje ste plakali? Empty Re: Knjige uz koje ste plakali? Pon 06 Maj 2013, 15:34

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

Dnevnik Ane Frank... jer je na kraju mrtva...
Ranjeni orao... nmg. sad da pisem...

5Knjige uz koje ste plakali? Empty Re: Knjige uz koje ste plakali? Pon 06 Maj 2013, 17:20

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Lovac na zmajeve, Hiljadu sjajnih sunaca, Igre gladi, Dnevnik Ane Frank...

6Knjige uz koje ste plakali? Empty Re: Knjige uz koje ste plakali? Pon 06 Maj 2013, 19:46

damon.

damon.
Pomoćnik
Pomoćnik

Sorry ako je ovo spam ili off ali imam pitanje. xD

Jaco, zar si već pročitala Igre gladi? xD

7Knjige uz koje ste plakali? Empty Re: Knjige uz koje ste plakali? Uto 14 Maj 2013, 09:33

Perfect 'n' Beautiful

Perfect 'n' Beautiful
Your first battle.
Your first battle.

Definitivno Pandorina kutija.i Nevidljivi most. Knjige su predobre,ali i preeetužne Sad

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu