Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

kako ste saznali za WCLE?

+10
Twinkle.
AmiiBeeBS_love
dreamer.
Swagy. :)
damon.
dusty memories.
beautiful.
ballerine.
_desirable.
I♥Marcel.
14 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1kako ste saznali za WCLE? Empty kako ste saznali za WCLE? Ned 05 Maj 2013, 08:22

I♥Marcel.

I♥Marcel.
~You are the best.~
~You are the best.~

pa??
ja sam tražla neke Winx igrice pa sam naišla njega i regg se. Smile

2kako ste saznali za WCLE? Empty Re: kako ste saznali za WCLE? Ned 05 Maj 2013, 09:39

_desirable.

_desirable.
Pomoćnik
Pomoćnik

Preko dA-a.

3kako ste saznali za WCLE? Empty Re: kako ste saznali za WCLE? Ned 05 Maj 2013, 09:58

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Preko onog Winx Club Croatian foruma, kad sam došla vidjela sam da ima časopis i reggala se da bi ga mogla čitati, a onda je počela moja priča na forumu... xDDD

4kako ste saznali za WCLE? Empty Re: kako ste saznali za WCLE? Ned 05 Maj 2013, 10:18

beautiful.

beautiful.
Moderator
Moderator

Na Iwany-cinom forumu(Winx Club Musical forum) sam videla link i..evo me ovde. Very Happy

5kako ste saznali za WCLE? Empty Re: kako ste saznali za WCLE? Ned 05 Maj 2013, 14:49

dusty memories.

dusty memories.
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

Mihe mi rekla za nj. :3

http://fabulous-explosion.forumotions.net

6kako ste saznali za WCLE? Empty Re: kako ste saznali za WCLE? Ned 05 Maj 2013, 15:27

damon.

damon.
Pomoćnik
Pomoćnik

Preko DA. Smile
"Srela" Sany i vidjela neki link i regg se. Smile

7kako ste saznali za WCLE? Empty Re: kako ste saznali za WCLE? Pon 06 Maj 2013, 07:27

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Tražila sma na google-u neko mjesto gdje da se reggam i naišla na ovaj forum Smile

http://girlsplanet.bloger.hr

8kako ste saznali za WCLE? Empty Re: kako ste saznali za WCLE? Uto 07 Maj 2013, 13:48

dreamer.

dreamer.
Administrator
Administrator

Za WCLE sam saznala preko Winx Club Musicala. :3

9kako ste saznali za WCLE? Empty Re: kako ste saznali za WCLE? Uto 07 Maj 2013, 16:33

AmiiBeeBS_love

AmiiBeeBS_love
You have your own club!
You have your own club!

Sany kad je tek napravila forum zamolila me da se registrujem i da joj pomognem napraviti kategorije.

http://bttf.co.vu

10kako ste saznali za WCLE? Empty Re: kako ste saznali za WCLE? Uto 07 Maj 2013, 16:39

Twinkle.

Twinkle.
Pomoćnik
Pomoćnik

Tražila sam nešto vezano uz winx i slučajno kliknula na neki link i eto me tu Very Happy..

11kako ste saznali za WCLE? Empty Re: kako ste saznali za WCLE? Pet 10 Maj 2013, 15:30

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

Pronasla reklamu na nekom forumu koji vise ne postoji, i registrovala se. xD Smile

12kako ste saznali za WCLE? Empty Re: kako ste saznali za WCLE? Pon 17 Jun 2013, 19:38

Maja33

Maja33
Banovan član.
Banovan član.

Mislim da sam videla reklamu na drugom forumu ili sam našla WCLE forum kada sam pretraživala na internetu,ne sećam se baš.

13kako ste saznali za WCLE? Empty Re: kako ste saznali za WCLE? Uto 18 Jun 2013, 09:21

'stache :{

'stache :{
Moderator
Moderator

Trazila sam nesto Winx na google-u i registrovala se. Very Happy

14kako ste saznali za WCLE? Empty Re: kako ste saznali za WCLE? Sre 31 Jul 2013, 14:25

Mediina

Mediina
~You are the best.~
~You are the best.~

Pa prvo sam se bila registrovala na neki stari Winx forum na kojem je Sandra (gl.adminka WclE-a) reklamirala WclE. I onda sam se registrirala, naravno XD Sječam se onog žutog punbb dizza sa Winx u 3D-u i kako smo chaali na xat chatu....

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu