Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

U koji cete sad razred???...

+44
Bloomičkaa.♥
TecnaFairy
ImSweetGirl
♥.Tangled.Forever.♥
๓є๏ฬ.♥
damon.
Nero^^
Black★Rock Shooter
adult_fairy ♡
~~
Grangerova^^
ballerine.
Mediina
*Noel*AnjaMaka*
AmuKata ◕‿◕
Swagy. :)
beautiful.
Winx Flora
Musical♫.Musa♫
I♥Marcel.
kraljica Flora
MagicDreams
♪MusicGirlMusa♫
Golden Fairy
Twinkle.
DreamerInside
xxAnaBieberGirlxx
♥~SeLeNa~♥
ANJASTELLA
Edna-Bloom
'stache :{
Dea Libella
iwanyca96
Saky¤Bloom
Amulet~Angel
*WINX girl*
SweetEmoTeenager
**Roxy-Neni**
Mili_Winx_Fan
Katarina
providna.duga
Saki♥Miku
48 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 5]

1U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty U koji cete sad razred???... Pon 07 Sep 2009, 11:46

Saki♥Miku

Saki♥Miku
Administrator
Administrator

First topic message reminder :

Pa u koji cete???....

https://wcle.serbianforum.info

51U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 08:25

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

zato što sam mlađa.smeta vam?

http://girlsplanet.bloger.hr

52U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 11:27

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

Naravno da ne!!

53U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 11:29

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

stvarno ste srca.hvala.
P.S.imam 9 god.ne mogu namjestiti.

http://girlsplanet.bloger.hr

54U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 11:33

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

Nzm zasto,meni pre nije moglo.Sad moze.. Smile

55U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 11:36

AmuKata ◕‿◕

AmuKata ◕‿◕
~You are the best.~
~You are the best.~

sada ću 5 nažalost -.-
hoću nazad u 1 razreeed! bounce

56U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 11:42

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

I ja hocu nazad u 1. razred!
Ali, ne brini u 5. nije uopste strasno toliko, ja sam ga sad zavrsila, ali bih htela da opet budem 1-4..Sad

57U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 11:49

AmuKata ◕‿◕

AmuKata ◕‿◕
~You are the best.~
~You are the best.~

meni je samo krivo što se opraštam od učiteljice,sa nama je bila 4 godine,msm ko je smislio to glupo pravilo da se nastavnici menjaju od 5 razreda xD

58U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 11:50

*Noel*AnjaMaka*

*Noel*AnjaMaka*
~You are the best.~
~You are the best.~

sad krećem u V-3

http://www.winxclubextra.serbianforum.info

59U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 12:01

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

Super.
Pa i meni je to glupo, jer moras ici kod svakog nastavnika, i oni ne gledaju sta su zadali drugi nastavnici, nego samo kako oni hoce. Njih skoro pa i ne zanima da li imamo 50 ili 20 zadataka za domaci! Sad
A ovako, nemamo ni svoju ucionicu, stalno treba da idem u jednu pa u drugu. Tamo kod uciteljice smo imali svoju i bilo je super. :/

60U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 12:07

AmuKata ◕‿◕

AmuKata ◕‿◕
~You are the best.~
~You are the best.~

slažem se
ali i to će proći,naviknuću se nekako

61U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 12:07

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

Ja sam se navikla, ali opet ne 100% xD

62U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 15:56

*Noel*AnjaMaka*

*Noel*AnjaMaka*
~You are the best.~
~You are the best.~

da!i ja ću se nekako naviknuti Sad

http://www.winxclubextra.serbianforum.info

63U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 16:41

Mediina

Mediina
~You are the best.~
~You are the best.~

ja cu u 5

64U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 18:08

providna.duga

providna.duga
~You are the best.~
~You are the best.~

Nadam se da 5. razred nije toliko strašan kao što se priča!!!

65U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 18:42

Mediina

Mediina
~You are the best.~
~You are the best.~

zasto bi uopste bio, msm, imat cemo samo 2-3 casa vise, a u sestom ce biti, teeeesko meni svaki dan, imat cemo milijarde casova!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sad

66U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 20:01

AmuKata ◕‿◕

AmuKata ◕‿◕
~You are the best.~
~You are the best.~

Ma navikućemo se nekako,ja se nadam!

67U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 23 Avg 2011, 20:32

Mediina

Mediina
~You are the best.~
~You are the best.~

da, i ja

68U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Pon 16 Jan 2012, 20:40

Gost

Anonymous
Gost

Ja ću u 8.



Poslednji izmenio FreshGirl dana Pon 13 Feb 2012, 20:30, izmenjeno ukupno 1 puta

69U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Pon 16 Jan 2012, 20:44

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Sad sam 6.

70U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Uto 17 Jan 2012, 13:50

Grangerova^^

Grangerova^^
~You are the best.~
~You are the best.~

Sad sam 5.
Jedva čekam šestiiiiiii

71U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Sre 18 Jan 2012, 13:29

~~

avatar
~You are the best.~
~You are the best.~

♥Jacy♥&♥Kirari♥ =) ::Sad sam 6.

72U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Sre 18 Jan 2012, 13:32

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

KirariTsukishima=) ::Sad sam 5.
Jedva čekam šestiiiiiii

Bolje nemoj. xDDD

73U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Sre 18 Jan 2012, 21:36

adult_fairy ♡

adult_fairy ♡
~You are the best.~
~You are the best.~

Ja sam sad 5. razred. Smile

74U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Sub 11 Feb 2012, 16:06

Black★Rock Shooter

Black★Rock Shooter
~You are the best.~
~You are the best.~

Ja sam 7.

75U koji cete sad razred???... - Page 3 Empty Re: U koji cete sad razred???... Sub 11 Feb 2012, 16:31

Nero^^

Nero^^
~You are the best.~
~You are the best.~

Ja sam 7

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu