Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mišljenje o osobi iznad?

+8
Louis Tommo Tomlinson
AmiiBeeBS_love
~justmystyle♥
_desirable.
ballerine.
dusty memories.
Swagy. :)
dreamer.
12 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Mišljenje o osobi iznad? Empty Mišljenje o osobi iznad? Uto 30 Apr 2013, 20:05

dreamer.

dreamer.
Administrator
Administrator

Pa,pravila znate. (: Ali potrudite se da to ne bude samo "Sve najbolje","ok" itd.
Pa ja čekam. Smile

2Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Sre 01 Maj 2013, 08:54

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Najbolja,kjut :3,zna se našaliti :**

http://girlsplanet.bloger.hr

3Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Sre 01 Maj 2013, 14:21

dusty memories.

dusty memories.
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

Ne poznajem ju XD Ali mi se iznimno sviđa njezino ime i sluša Avril *__*

http://fabulous-explosion.forumotions.net

4Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Sre 01 Maj 2013, 14:28

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Djeluje mi kao dobra drugarica, admin je na jednom prekrasnom forumu, ima dobar ukus i predobar avatar i potpis. Very Happy

5Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Čet 02 Maj 2013, 11:54

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Osjećajna,zna se zezati sve najj <33

http://girlsplanet.bloger.hr

6Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Čet 02 Maj 2013, 11:59

_desirable.

_desirable.
Pomoćnik
Pomoćnik

Okej je.
Kršim pravila lol

7Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Čet 02 Maj 2013, 12:24

dreamer.

dreamer.
Administrator
Administrator

super osoba,razumije se u forume,zabavna,pozitivno luda. xd Very Happy
(ma ne'a veze,rekla sam da se potrudite da ne pišete samo to. xd )

8Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Sub 04 Maj 2013, 11:57

_desirable.

_desirable.
Pomoćnik
Pomoćnik

Čini mi se kao zabavna osoba, razumljiva, strpljiva.. Jedna od onih osoba koje znaš, ali ih nikad zapravo ne upoznaš. Smile

9Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Sub 04 Maj 2013, 13:57

~justmystyle♥

~justmystyle♥
Dizajner
Dizajner

Uuu, sjajnaaaa drugarica, super lik, zabavna. <333

10Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Ned 05 Maj 2013, 07:31

AmiiBeeBS_love

AmiiBeeBS_love
You have your own club!
You have your own club!

tbh neznam, nismo se sad ono kako treba upoznale

http://bttf.co.vu

11Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Ned 05 Maj 2013, 07:40

~justmystyle♥

~justmystyle♥
Dizajner
Dizajner

Same. Smile
Hope we'll get to know each other. Smile

12Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Ned 05 Maj 2013, 12:42

dreamer.

dreamer.
Administrator
Administrator

zabavna,zanimljiva,komunitkativna i dosta se razumije u grafiku. ^^

13Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Ned 05 Maj 2013, 12:44

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Nacka moja, nema šta dobrog ja ne mislim o njoj. ♥

14Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Ned 05 Maj 2013, 13:41

dreamer.

dreamer.
Administrator
Administrator

Ona je osoba koja je uvjek tu za mene,koja me je uvjek tješila. Sa njom sam proživjela sve,i dobro i zlo. Jeste da se ne znamo uživo,ali ja nju mnogo gotivim i mnogo mi znači. Ona je car,zabavna je,osjećajna,vesela i osoba koju svako treba da ima u svome životu. Žao mi je što se možda nikad neću upoznati ili vidjeti uživo,ali ona ipak ima jedno posebno mjesto u mom srcu. ♥

15Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Ned 05 Maj 2013, 15:58

~justmystyle♥

~justmystyle♥
Dizajner
Dizajner

Aki, sjajna osoba, odlicna prijateljica. Stvarno mi je draga. <33

16Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Ned 05 Maj 2013, 16:20

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Stvarno je super, kul je, pismena haha, grafika. *-* I još uvijek sam zahvalna što je postavila onaj potpis: lets run away koji sam joj ja našla, mislila sam da sam previše očajna da neko postavi nešto moje haha. ♥

17Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Ned 05 Maj 2013, 16:20

Louis Tommo Tomlinson

Louis Tommo Tomlinson
Banovan član.
Banovan član.

Veoma,Veoma dobar prijatelj ,Zabavna,...

18Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Uto 07 Maj 2013, 16:35

Twinkle.

Twinkle.
Pomoćnik
Pomoćnik

Nisam te još dobro upoznala, ali mogu reci da si zabavna Very Happy

19Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Sre 08 Maj 2013, 10:47

dreamer.

dreamer.
Administrator
Administrator

Ma carica,zabavna,uvjek me nasmije,simpatična i draga osoba. <3 :3

20Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Sre 08 Maj 2013, 15:12

AmiiBeeBS_love

AmiiBeeBS_love
You have your own club!
You have your own club!

So far now: Jako fina i zanimljiva (:

http://bttf.co.vu

21Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Sre 08 Maj 2013, 17:09

dreamer.

dreamer.
Administrator
Administrator

zanimljiva,fina i zabavna. :3

22Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Sre 08 Maj 2013, 20:15

RockMe

RockMe
Banovan član.
Banovan član.

Iako je znm. malo nemojte se uvrjediti admini najbolja je

23Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Sre 08 Maj 2013, 20:34

dusty memories.

dusty memories.
Oh mama, you have good power...
Oh mama, you have good power...

I have no idea who he is, no hard feelings. XD

http://fabulous-explosion.forumotions.net

24Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Čet 09 Maj 2013, 13:57

dreamer.

dreamer.
Administrator
Administrator

pa ne znam je baš najbolje,ali je stvarno super,ok i zanimljiva osoba koja ima stvarno dobar ukus za potpis i avatar. :3

25Mišljenje o osobi iznad? Empty Re: Mišljenje o osobi iznad? Čet 09 Maj 2013, 16:27

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Nacika <3 Super,simpatična,kjut itd . :3333333

http://girlsplanet.bloger.hr

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu