Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » RPG » ~Winx RPG » Prijave likova

Prijave likova

+36
I♥Marcel.
Andjela
Ninkiie.Cookie
DreamerInside
Be Stronger.^^
EdM*
Mediina
Gabii.♥
Little_Selena
ImSweetGirl
ALF
Amela.
♥ SpringFlower ♥
Doris Stelchy
Andra
Ludacha.¸❤
~~
♥.Tangled.Forever.♥
๖ۣۜ♥Avril Lavigne๖ۣۜ♥
OriginalFuture.
the bst girl
dreamer.
Twinkle.
Isabella Swan.
beautiful.
MagicDreams
Swagy. :)
Bloomičkaa.♥
'stache :{
_forgotten donuts.
ballerine.
Jecy♥
damon.
_desirable.
Black★Rock Shooter
iwanyca96
40 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 4]

1Prijave likova Empty Prijave likova Sre 11 Apr 2012, 17:30

iwanyca96

iwanyca96
~You are the best.~
~You are the best.~

Ovde prijavljujte svog lika. U zavisnosti da li se radi o vili i vestici, napisite odredjene informacije po sablonu:

Kod:
Ime:
Moc:
Skola:
O meni:
Slika:

Lista:

Alfea
-Briyana Taylor (1)
- Zendaya Coleman (2)
- Helena Peters (3)
- Lanna Gomez (4)
- Ria (5)
- Maria (6)
- Ana(7)
- Sophina Moxi(Cool
- Selena Peters Glos(9)
- Selena Gomez (10)
- Suzz Peters Glos(11)
- Katarina Alyrix(12)
- Rocky Blue(13)
- Lidija (14)
- Lex Lossense (15)
- Marina Alyrix(16)
- Samanta(17)
- Sofy Kenny(18)
- Alexandra Ketty(19)
- Ivana(20)
- Emily(21)
- Lea Animaux(22)
- Christy(23)
- Meleka (24)
- Ana Marija Bat (25)
- Snow (26)
- Natura Spring (27)
- Naila (28)
- Candy (29)
- Kandi Sparkle (30)
- Maya (31)
- Emma Stein (32)
- Jelena Pelseve (33)
- Tiana (34)
- Anette Secretsion (35)
- Annabelle Hollie Smith (36)
- Briyana Taylor (37)
- Pepper Kayon (38)
- Power (39)
- Angela Fiwes (40)
- Avril Lavigne (41)
-Dea Libella(Tamara)(42)

Cloud Tower
- Melissa Chartmooks
- Monica Cullen
- Inna Talyor (promenila školu)
- Luna Superston
- Jessica Moonlight (promijenila školu)
---------------------------------------------
Ko želi da izbriše lika da kaže njegov broj(brojevi su pored imena u zagradama)



Poslednji put izmenio iwanyca96 dana Pet 13 Apr 2012, 07:10, izmenio ukupno 4 puta

https://www.youtube.com/user/iwanyca96xoxo

2Prijave likova Empty Re: Prijave likova Sre 11 Apr 2012, 18:01

Black★Rock Shooter

Black★Rock Shooter
~You are the best.~
~You are the best.~

Ime: Jessica Moonlight, iako me svi zovu Black★Rock Shooter ili (skraćeno) B★RS, ili ★Rock. Ovu zvjezdicu stavljam u potpis jer ona predstavlja moju moć.
Moc: Noći, mjseca i zvjezda, te putovanja kroz vrijeme
Skola: Cloud Tower
O meni: Ja se zovem Jessica Moonlight aka Black★Rock Shooter aka B★RS aka Rock . Imam 16 godina. Princeza sam Otherworld-a, moga rodnog planeta ili bolje rečeno dimenzije.
Veoma sam moćna, iako se time ne volim hvaliti. Moja moć je noći, mjeseca i zvjezda.
Mogu i putovati kroz vrijeme, iako to ne radim baš često, jer je dosta opasno. Jedan pogrešan korak, jedna pogrešna odluka i mogu potpuno promijeniti tok vremena. Koristim i (magično) oružije poput ★Rock Cannon (slično kao DŽINOVSKI top, ne mogu vam sada objašnjavati), Black Blade (Kao katana tj. mač), Seven-Shoots (poput pištolja). Mogu se i teleportirati, ali samo iz ove dimenzije u Otherworld, kada je tamo neki problem.
Ja idem u Cloud Tower, iako nisam ni prava vještica.
ja sam nešto poput "čarobnice" koja čuva sve planete magične dimenzije.
U mojoj dimenziji žive bića koja su "kopije" osoba iz svjeta vila, vještica, ljudi... One sadrže sve negativne emocije neke osobe.
kako ta "kopija" jača, tako jačaju i negativne emocije druge osobe, one čija "kopija" jača. Moj je zadatak da te "Kopije" uništavam, pomažući raznim magičnim i nemagagičnim bićima da se riješe svoga bola, tuge, patnje, zla....
Malo je teško razumjeti, ali samo recimo da u mom svijetu postoji "kopija" svakog/svake od vas i da ta "kopija" je uzrok svih vaših negativnih emocija.
odlična sam u fizičkoj borbi i znam borilačke vještine.
Odlična sam učenica u školi. ozbiljna sam i ne smijem se često, ali ponekad sam i vesela. Odgovorna sam i ponašam se dosta "zrelo" za svoje godina. sdosta sam borbena i ne brinem baš puno o "ženskim stvarima" kao što je šminka, moda, dečki... Iako volim da izgledam lijepo. Naj boje su mi crna i plava. BFF mi Je Meleka, ona mi ponekad pomaže u borbi u Otherworldu i ovdje.
Slika:
(ovo je animacija)


Prijave likova BLACK_ROCK_SHOOTER_WALKING_by_QUICKMASTER

Još mnogo slika, animacija i videa moći ćete pogledati u mojoj galeriji (kada je otvorim) xD
imate ih i u potpisu...



Poslednji put izmenio Black★Rock Shooter dana Sub 19 Maj 2012, 18:40, izmenio ukupno 2 puta

3Prijave likova Empty Re: Prijave likova Sre 11 Apr 2012, 18:13

_desirable.

_desirable.
Pomoćnik
Pomoćnik

Ime: Zendaya Coleman
Skola:Alfija
O meni:Zovem se Zendaya i imam 15 godina. Vila sam pravde, i uvijek igram fer-play. Obožavam Disney zvijezde i oduvijek želim biti jedna, pa se amaterski bavim pjevanjem. Idem na dramsku sekciju u školi Very Happy
Slika:
Prijave likova At__tea_magic_winx_charmix_by_christie22-d4g2jqh

4Prijave likova Empty Re: Prijave likova Sre 11 Apr 2012, 18:39

damon.

damon.
Pomoćnik
Pomoćnik

Ime: Inna Taylor
Moc: Portali i telepatija.
Skola: Mračni toranj
O meni: Ja sam Inna imam 16 godina. Vještica sam portala i telepatije. Volim glazbu. Imam puno prijatelja.
Slika:
Prijave likova Trinitylovepetbyczarna18



Poslednji izmenio JustGirlツ dana Pet 13 Apr 2012, 10:20, izmenjeno ukupno 1 puta

5Prijave likova Empty Re: Prijave likova Sre 11 Apr 2012, 18:49

Jecy♥

avatar
Administrator
Administrator

Ime:Helena Peters
Moc:Zmajeva Vatra,svetlost
Skola:Alfea
O meni:Ja sam sestra od Bloom.Najmladja sam u Rojalnoj familiji Domina,isto tako i najmocnija.Druzeljubiva sam,pricalica,ponekad luda i obozavam magiju.Mrzim da ucim.Dok sam bila mala nisam znala za magiju i srela sam Bloom,moju dragu sestru.Za sada imam Believiex transformaciju i imam 19 godina.
Slika: Prijave likova New_oc_by_fantazyjelena-d4pln8g
Prijave likova Helena_casual_by_fantazyjelena-d4pxiu4

6Prijave likova Empty Re: Prijave likova Sre 11 Apr 2012, 19:22

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Ime:Lanna Gomez
Moc:Zivot, ljepota i boje
Skola:Alfea
O meni: Zdravo! Wink Ja sam Lanna. Princeza sam planete Lamminnos. Imam sestru Selenu. Ona je poznata pjevačica i starija je od mene, a kad porastem bih željela biti kao ona. Nažalost, ona nema moći dok ih ja imam. Imam pudlicu Minnu. Laylina sam rođaka. Imam 19 godina. Rodjendan mi je 18.4. Volim pravdu. Popularna sam u skoli, ali meni to nije bitno, jer volim sve oko sebe. Ne pravim razlike. Najveća transformacija je Heartix. Dobra sam u školi, iako baš ne volim učenje. Volim glumiti i pjevati, a govore mi da imam lijep glas, pa zato nekad sa Zendayom pjevam na školskim priredbama. Treniram odbojku, i mnogo je volim! Very Happy Pošto volim muziku, idem i u muzičku školu. Plešem, ali eto... Nemam momka, iako bi ih puno željelo biti na tom mjestu Wink
Slika: Prijave likova Believixpng



Poslednji izmenio Shine. ♥ dana Čet 12 Apr 2012, 13:22, izmenjeno ukupno 1 puta

7Prijave likova Empty Re: Prijave likova Sre 11 Apr 2012, 20:03

_forgotten donuts.

_forgotten donuts.
Dizajner
Dizajner

Ime: Ria
Moc: Voda
Skola: Alfija
O meni: Ćaos! Wink Ja sam kreativna osoba, zanimljiva, samouverena i volim da upadam u razne avanture. Imam 17 godina, volim da gledam filmove, pravim pidžame-parti za prijateljice, eksperimentišem sa mojom kosom xD Vesela sam i po prirodi vrlo bučna osoba xD Ljudi me vole i misle da sam prava prijateljica Very Happy Moja najveća mana je-što volim da spavam do kasno! xD To sam vam ja hehehe Very Happy
P.S Momci me uopšte ne zanimaju Razz
Slika:Prijave likova __beauty_between_the_clouds___by_jucika009-d4vjflg

http://www.winxj009.bloger.hr

8Prijave likova Empty Re: Prijave likova Sre 11 Apr 2012, 20:32

'stache :{

'stache :{
Moderator
Moderator

Ime: Maria
Moc: Vremena
Skola: Alfija
O meni: Ja sam Maria i imam 17 godina. Vila sam vremena, tj. mogu da putujem kroz vreme i odredim kada će vejati sneg a kada sijati sunce. Idem na kurs za modne kreatore i obožavam da smišljam nove kreacije. Very Happy
Slika: Prijave likova Raiyla_believix__ce__by_domusqa12-d3k9fm9

9Prijave likova Empty Re: Prijave likova Čet 12 Apr 2012, 04:26

Gost

Anonymous
Gost

Ime: Ana
Moc: Zima i led
Skola: Alfea
O meni: Ona je jako dobra prijateljica,vođa Starlix club-a. Naj boja joj je plava,a naj godišnje doba zima (ofc,pa kad je vila zime). xD Ima osobine Bloom. Nema dečka,a bolje za nju.xDDDD BFF joj je Samanta. =)
Slika:
Prijave likova E8lh0l

10Prijave likova Empty Re: Prijave likova Čet 12 Apr 2012, 09:13

Bloomičkaa.♥

Bloomičkaa.♥
~You are the best.~
~You are the best.~

Ime:Melissa Chartmooks
Moc:Slikanja (sa bojama,ne sa foto aparatom xD)
Skola:Cloud Tower
O meni:Zdravo!Ja sam Melissa Chartmooks i obozavam slikanje takodje imam 15 godina i ja sam najmladja vestica u skoli i veoma sam iskusna u magiji Very Happy .I ako sam vestica,nevolim kada je neko zao.To me prosto izprovocira.Volim crazy zurke,a najvise volim da nocu ne spavam vec da ludujem,a ujutru da spavam.Vise volim da sam u Mracnom Tornju nego napolju.Trudim se da se sprijateljim sa vilama Smile.
Slika:
Prijave likova Melissa

11Prijave likova Empty Re: Prijave likova Čet 12 Apr 2012, 10:14

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Ime:Miley
Moc:Brzine
Skola:Alfea
O meni:Ja sam Miley.Imam 17 godina.Volim zečeve i najdraža boja mi je ljubičasta.Imam kućnog ljubimca zečića Mrvicu.Vrlo sam tvrdoglava(xD).Nemam dečka.
Slika:
Prijave likova Miley

http://girlsplanet.bloger.hr

12Prijave likova Empty Re: Prijave likova Čet 12 Apr 2012, 13:13

MagicDreams

MagicDreams
Moderator
Moderator

Ime: Sophina Moxi
Moc: Isceliteljska i moc snova
Skola: Alfea (skola za vile)
O meni: Ja sam Sophina Moxi, ali me vecina mojih prijatelja zove Inna. Imam 16 godina i rodjena sam 1. 1. na planeti Domino. Domino je planeta snova i zime (umesto vatre, jer su anticke vestice pretvorile vatrenog zmaja u ledenog), po njoj sam ja dobila moc snova, a moja sestra bliznakinja Elena je dobila moc leda (zime), umesto moci vatre i tako postala zla. Da bi mene spasili, poslali su me na zemlju i tamo sam zivela sa roditeljima koji su me osvojili, zatim sam uz pomoc Lenne, moje B. F. F. dosla u Magicnu dimenziju, da bih postala vila, a do tad sam isla u skolu umetnosti. Jako volim da plesem, pevam i sviram neki instrument, kao sto su gitara i klavir. Volim da slusam muziku i pisem pesme. Takodje, volim crtanje i sve sto ima veze sa umetnosti. Pripadam grupi Flywinx u kojoj pored mene i Lenne ima jos 4 devojke. Nemam decka, ali moj najbolji prijatelj je Grayson. Imam plisanog medu Lazu, ali sam ga ja ozivela pomocu mojih isceliteljskih moci i on je sad moj pet. To bi bilo to. Very Happy
Slika:
Prijave likova 6915c3c6845cb5df450072f43b3b0e5e-d31xv1z Tu sliku je radila winxyarianna.



Poslednji izmenio ...Adishka. ^-^ ♥ dana Čet 12 Apr 2012, 16:08, izmenjeno ukupno 1 puta

13Prijave likova Empty Re: Prijave likova Čet 12 Apr 2012, 14:30

beautiful.

beautiful.
Moderator
Moderator

Ime:Selena Peters Glos
Moc:Muzika(i voda)
Skola:Alfea
O meni:Zdravo,ja sam Selena.Imam 17 godina.Rodjena sam 21.9.Takodje imam stariju sestru Suzz.Volela bih da postanem jako poznataa pevacica,bas kao Selena Gomez,po kojoj sam i dobila ime!Inace nadimak mi je Sel,Selly,Lena,Ena itd.xD Ja sam deo Livix Cluba,cluba moje sestre.Oh umalo da zaboravim!Mi smo bliznakinje.Very Happy Cesto nas ljudi mesaju.xD
Moja najj drugarica je Any,pa Mary,a onda sve ostale iz cluba!Imam ljubimca..To je moj zeka Honey.Obozavam ga :3
Popularna sam u skoli i svi me spajaju sa Selenom Gomez i Lennom,njenom sestrom.xD
Jako volim da pevam Very Happy Zato idem u skolu metnosti!Very Happy Obozavam umetnost!Jednog dana cu i ja postati pevacica Wink Dobro,posle svega toga ja sam princeza Domina..Njaa -.-
Imam nekoliko sestara osim Suzz,ali nije bitno.xD Nemam momka,ne treba mi taj djavo.xD I eto tako,nemam sta vise da vam pricam.xD
Osim toga da sam odlicna u skoli,a mrzim da ucim -.- I volim da se oblacim u casual stilu.xD
Pa...this is it.Smile
Slika:
Prijave likova New_oc_selena_by_bloomsuzzy-d4v78i8



Poslednji put izmenio Honey♥ dana Čet 12 Apr 2012, 17:18, izmenio ukupno 3 puta

14Prijave likova Empty Re: Prijave likova Čet 12 Apr 2012, 14:50

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Ime: Selena Gomez
Moc: *nema moci, trenutno, ali kasnije ce dobiti moc harmonije i ljepote*
Skola: Alfea
O meni: Hi cure! Wink Ja sam Selena Gomez, ona od milion pjevačica xD Imam 20 godina Very Happy Rođena sam 22. jula. Smile Iako niko ne zna, ja sam princeza kao moja sestra Lanna. Nemam moći, ali mislim da ću ih uskoro dobiti! Very Happy Nas dvije smo slične, i jedna drugoj smo najveća potpora. Takođe, imamo i malog brata, ali ima samo 2 godine. :3
Slika:
Prijave likova Selena-gomez-a-year-without-rain-005-397x600



Poslednji izmenio Shine. ♥ dana Čet 12 Apr 2012, 15:25, izmenjeno ukupno 1 puta

15Prijave likova Empty Re: Prijave likova Čet 12 Apr 2012, 15:24

beautiful.

beautiful.
Moderator
Moderator

Ime:Suzz Peters Glos(puno ime joj je Suzanne)
Moc:Voda i vatra
Skola:Alfea
O meni:Hay!Very Happy Ja sam Suzz i imam 17 godina.Rodjena sam 22.6.Imam mnogobrojne sestre ali to nije toliko bitno(ili mozda jeste?xD).xD Pa,sve u svemu,obozavam Selenu Gomez!Divim se mojoj sestri bliznakinji jer je dobila ime po njoj *.* I eto tako,volim umetnost,druzeljubiva sam,lepa itd...xD
Odlican djak-mrzim skolu...Princeza Domina i te gluposti -.-
Evo priznacu:Volim sve moje sestre,ali najvise volim Selenu,povezanost izmedju nas je ogromna!Ipak smo mi sestre bliznakinje..Wink
Slika:
Prijave likova Suzz__s_b_day_look_by_bloomsuzzy-d4vaskh

16Prijave likova Empty Re: Prijave likova Čet 12 Apr 2012, 17:29

Isabella Swan.

Isabella Swan.
~You are the best.~
~You are the best.~

Ime:Katarina(Katy)Alyrix
Moc:Ljubav i Lepota
Skola:Alfea
O meni:Ja sam Katarina ,mnogo sam društvena,jaka sam,volim učiti,nisam zatvorena osoba,ima svoj bend i poznata je,ona je princeza
Slika:
Obična

Prijave likova 417792234364579983736100

Transformacija

Prijave likova Winxclubofficialsirenixb

17Prijave likova Empty Re: Prijave likova Čet 12 Apr 2012, 19:18

Twinkle.

Twinkle.
Pomoćnik
Pomoćnik

Ime:Rocky Blue
Moc:Glazba i Ples
Skola:Alfea
O meni:Ja sam Rocky imam 14 godina.. BFF mi je CeCe i zajedno sa njom plešem u Shake It Up Chicago..
Slika: Prijave likova 2vwwlqe

18Prijave likova Empty Re: Prijave likova Čet 12 Apr 2012, 21:29

dreamer.

dreamer.
Administrator
Administrator

Ime:Monica Cullen(nadimak Moni)
Moc:Vasione i moc iluzije.
Skola:Mracni Toranj.
O meni:Pa zdravo. Smile
Ne znam odakle da pocnem..Pa pocecu iz pocetka.Ja sam Monica i prijatelji me zovu Moni.Imam 18 godina i rodjena sam 12.12. Smile Povucena sam i ne volim bas da se druzim sa mnogo popularnim osobama. Tvrdoglava sam i brzo se ljutim,ali isto tako i brzo oprastam neke stvari,mozda i previse brzo.Jako sam ratoborna i trudim se koliko god da je moguce da se zauzmem za sebe.Sto se tice mojih vrlina,po meni,to su iskrenost,povjeriljivost,samopouzdanje,postenje i mozda jos nesto.
Sto se tice mojih roditelja, zovu se Michel i Magdallen. Oni vladaju vasionom,pa tako da sam ja prinecza,ali ne volim puno da se hvalim time.Moja mama ima moci izluzije,a tata vasione.Moci sam naslijedila od oboje,i ako se smatralo da cu naslijediti moci od mame.Uvijek imam neki osjecaj da nesto kriju od mene,ali ne znam sta..Ma,ko da je bitno. xD
Moj stil oblacenja je mozda malo presaren za jednu vjesicu,ali ne previse,ipak sve zavisi od prilike.Mnogo volim da nosim starke i majice sa nekim lijepim printovima.Sto se tice pantalona,tekasas pantalone su po meni najbolje.Detalji?Pa,hm...Mozda rukavice bez prstiju. Uglavnom,ne volim da nosim neto pretjerano u skolu.
Muzika?Ma ja volim sve. Smile Zavisi od mog raspolozenja.
Sto se tice skole i slobdnih atkitvnposti..U skoli sam odlican djak.Volim da citam i da pisem sastave.Takodje volim ples,ali se stidim da plesem pred drugim osobama.
Momci? Razz To mene ne zanima. Razz
I tako dalje i tako dalje..Da vas vise ne smaram,to je to. Very Happy
Byee. :*********
Slika:
Prijave likova Monica
To je jedno izadnje za grad,ne pblacim se ja ovako u skolu. Razz

19Prijave likova Empty Re: Prijave likova Pet 13 Apr 2012, 06:16

the bst girl

the bst girl
~You are the best.~
~You are the best.~

Ime:Lidija♥
Moc:Unistenje,tuga,ocaj,...
Skola:Alfea
O meni:Ja sam dobra i prijatna osoba,ali sam u isto vreme zla i veoma,veoma zla i pezobrazno.Kao Andjeo i Djavo.
Slika:

Prijave likova Kabale_01
Prijave likova Raf_png_by_moonlightprincess002-d3e3g40

20Prijave likova Empty Re: Prijave likova Pet 13 Apr 2012, 10:22

damon.

damon.
Pomoćnik
Pomoćnik

Oprostite,promijenila sam školi u Mračni toranj. Možete li me premjestiti? Very Happy

21Prijave likova Empty Re: Prijave likova Pet 13 Apr 2012, 12:17

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

Ime: Lex
Moć: Modni dizajn (može da napravi bilo šta u trenutku)
Škola: Alfea
O meni: Ja sam Lex, imam 14 godina. Moj san je da postanem Modna kreatorka. Dolazim sa planete Stilos: Planete na kojoj ima milione butika i jedan Shopping centar je velik kao jedan ceo grad. Planeta je potpuno savremena, sa odličnim dizajnima stanova i nameštaja. Prelepe Vile, bazeni, plaže obeležavaju je. Na našoj planeti su samo poželjne devojke (žene i devojčice) Na prosto, ako muškarac dođe neće niko biti protiv njega ali će ga pratiti ''loša sreća'' Uopšte mu smeštaj i ostalo neće odgovarati i vremenom će je napustiti. A sada malo o mom ukusu:
Kosa mi je ''malo'' duža iako više volim kratku, paniram da je menjam. Obožavam žutu, narandžastu i svetlo zelenu, iako mi sada baš nisu u stajlingu. Sa muškarcima teško da mogu da nađem neki odnos. POšto ih kod nas nema ne znam kako je biti u njihovom društvu. Nosim kofere pune odeće po poslednjoj modi, a pre svega :Cipela! Nosim uvek privezak u obliku ormana. Kada se on tako mali, rastavi pretvori se u ogroman ormar za svačiji ukus, ali pre svega moj :3. Od hrane obožavam testeninu, pomfrit, salate od paradajza, slatke paprike, zelene salate... Uglavnom jedem brzu hranu (ponekad) i vegeterijansku. Ne volim da učim ko sav normalan svet. Ako je u pitanju predmet koji me zanima, bacam se na posao. Uz pomoć svojih moći mogu da napravim kreaciju za tili-čas. Ono što mi je u glavi, stvori se na lutki. Pa eto to je to. Skraćena verzija. Da sam sve prepričala pričala bi do sledećeg milenijuma. Mislim da je ovo dosta!
Slika: Prijave likova Lex

22Prijave likova Empty Re: Prijave likova Pet 13 Apr 2012, 13:08

๖ۣۜ♥Avril Lavigne๖ۣۜ♥

๖ۣۜ♥Avril Lavigne๖ۣۜ♥
You have your own club!
You have your own club!

Ime:Marina(Mary)Alyrix
Moc:Stil i Kreacije
Skola:Alfea
O meni:Ja sam Marina,ali zovite me mery Very Happy ja sam sestra od Katarine,zatvorena sam osoba,volim učiti,nisam toliko drustvena kao moja sestra
Slika:

Prijave likova Claireisbackdbycutemeow-



Poslednji put izmenio Minhich^^ dana Pet 13 Apr 2012, 20:14, izmenio ukupno 2 puta

23Prijave likova Empty Re: Prijave likova Pet 13 Apr 2012, 14:19

Gost

Anonymous
Gost

Ime: Samanta
Moc: Mode
Skola: Alfe-a
O meni: Ja sam Samanta,vila mode i snova. Smile Jako pazim kako izgledam... Imam svoj butik u kojem prodajem samo SVOJE kreacije... Imam osobine Stelle. Naj boje su mi Plava i ljubičasta. BFF mi je Ana. Wink Sve u svemu = razmažena sam xD
Slika:
Prijave likova 11tn3ht


24Prijave likova Empty Re: Prijave likova Pet 13 Apr 2012, 14:30

♥.Tangled.Forever.♥

♥.Tangled.Forever.♥
~You are the best.~
~You are the best.~

Ime:Sofy(Sophia)Kenny
Moc:Voda
Skola:Alfea
O meni:Ja sam Sophia,ali me zovite Sofy.Volim slatkise,vodu i veoma sam druzeljubiva osoba.Moj san je bio da idem u Mracni toranj,ali je moja majka htela da idem u Alfiju.Volim da se brzo naljutim,ali se brzo i odljutim.Kada mi se neko ruga,ja se uvek osvetim,uvek mi uspe.Najomiljenija zivotinja mi je riba.Ako se pitate zasto,jer zivi pod vodom.Ja mogu da napravim vir i veliki cunami.Omiljena boja mi je plava.
Slika:Prijave likova Images?q=tbn:ANd9GcRgsWkn59myOcqfKa3tp53Xi5GpxiEkk_0ljTUgvoxwygPDmOb3oA
Prijave likova Images?q=tbn:ANd9GcT1wScCftXACT0sOm--_bTjnANVPO5pmnUtqrA6X2Khzmy6o9ph
Prijave likova Images?q=tbn:ANd9GcQNGWCawLo19LuV4Qznbhh5SkmATIlHNJlt8w2JAp6A3DgR-a06
Prijave likova Images?q=tbn:ANd9GcQ_cEYos1Ex89Np-Qu3YIGHk4EGYYiog9x_x8r4lSeNQxdXeC1gHQ



Poslednji put izmenio Winx♡Tecna dana Sub 14 Apr 2012, 19:25, izmenio ukupno 3 puta

25Prijave likova Empty Re: Prijave likova Pet 13 Apr 2012, 15:06

~~

avatar
~You are the best.~
~You are the best.~

Ime:Alexandra Katty
Moc:Tame a moze se i u bilo kojem trenutku pretvoriti u vuka
Skola:Alfea
O meni:Alexandra je veoma tvrdoglava i uporna.Voli crvenu,plavboju.A obožava životinje i party-e.Rođena je 13.01 na petak.Sestra joj je darcy.Mama je htijela da ide u mračni toranj ali Alexandra nije željela biti zla te se odlučila postati vila i krenuti u alfeu.Darcy i Alexanda oduvijek se dobro slažu i zato se nikad meusobono ne bore.obožava se družiti s ekipom.Ona je napola vuk napola vila zato ima i usi i rep.Vrlo je društvena i draželjubiva.Uvijek je iskrena i laže samo kad joj to jako zatreba.Svima se uvijek osvečuje kad joj nesto naprave.Brzo se naljuti i nije ona koja ce prva prici i reci oprosti..eto to je uglavnom to..
Slika:
http://images5.fanpop.com/image/photos/26700000/My-Winx-OC-Lilly-in-her-halloween-costume-the-winx-club-26727380-727-466.png

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 4]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

 » RPG » ~Winx RPG » Prijave likova

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu