Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » RPG » ~Winx RPG » Prijave likova

Prijave likova

+36
I♥Marcel.
Andjela
Ninkiie.Cookie
DreamerInside
Be Stronger.^^
EdM*
Mediina
Gabii.♥
Little_Selena
ImSweetGirl
ALF
Amela.
♥ SpringFlower ♥
Doris Stelchy
Andra
Ludacha.¸❤
~~
♥.Tangled.Forever.♥
๖ۣۜ♥Avril Lavigne๖ۣۜ♥
OriginalFuture.
the bst girl
dreamer.
Twinkle.
Isabella Swan.
beautiful.
MagicDreams
Swagy. :)
Bloomičkaa.♥
'stache :{
_forgotten donuts.
ballerine.
Jecy♥
damon.
_desirable.
Black★Rock Shooter
iwanyca96
40 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 4]

1Prijave likova - Page 2 Empty Prijave likova Sre 11 Apr 2012, 17:30

iwanyca96

iwanyca96
~You are the best.~
~You are the best.~

First topic message reminder :

Ovde prijavljujte svog lika. U zavisnosti da li se radi o vili i vestici, napisite odredjene informacije po sablonu:

Kod:
Ime:
Moc:
Skola:
O meni:
Slika:

Lista:

Alfea
-Briyana Taylor (1)
- Zendaya Coleman (2)
- Helena Peters (3)
- Lanna Gomez (4)
- Ria (5)
- Maria (6)
- Ana(7)
- Sophina Moxi(Cool
- Selena Peters Glos(9)
- Selena Gomez (10)
- Suzz Peters Glos(11)
- Katarina Alyrix(12)
- Rocky Blue(13)
- Lidija (14)
- Lex Lossense (15)
- Marina Alyrix(16)
- Samanta(17)
- Sofy Kenny(18)
- Alexandra Ketty(19)
- Ivana(20)
- Emily(21)
- Lea Animaux(22)
- Christy(23)
- Meleka (24)
- Ana Marija Bat (25)
- Snow (26)
- Natura Spring (27)
- Naila (28)
- Candy (29)
- Kandi Sparkle (30)
- Maya (31)
- Emma Stein (32)
- Jelena Pelseve (33)
- Tiana (34)
- Anette Secretsion (35)
- Annabelle Hollie Smith (36)
- Briyana Taylor (37)
- Pepper Kayon (38)
- Power (39)
- Angela Fiwes (40)
- Avril Lavigne (41)
-Dea Libella(Tamara)(42)

Cloud Tower
- Melissa Chartmooks
- Monica Cullen
- Inna Talyor (promenila školu)
- Luna Superston
- Jessica Moonlight (promijenila školu)
---------------------------------------------
Ko želi da izbriše lika da kaže njegov broj(brojevi su pored imena u zagradama)



Poslednji put izmenio iwanyca96 dana Pet 13 Apr 2012, 07:10, izmenio ukupno 4 puta

https://www.youtube.com/user/iwanyca96xoxo

26Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Pet 13 Apr 2012, 16:36

Bloomičkaa.♥

Bloomičkaa.♥
~You are the best.~
~You are the best.~

Ime:Luna Superston
Moc:Lepota i moc okeana
Skola:Cloud Tower
O meni:Cao!Ja sam Luna i ja sam Melissina sestra (mladja)..
Obe zelimo isti cilj,to je da se sprijateljimo sa vilama..Takodjer zajedno nismo bas veliki ljubitelj tame ali smo rodjene da budemo vestice!Jako smo iskusne u magiji! Very Happy
Slika:
Prijave likova - Page 2 Lunica



Poslednji izmenio ~♥~SweetyDreams~♥~ dana Sub 14 Apr 2012, 10:44, izmenjeno ukupno 1 puta

27Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Pet 13 Apr 2012, 17:38

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

A sad svi od mene uzeli moć -.- Pa moja vila ima moć Mode. Ne može njih 100 imati istu moć Rolling Eyes
PS. Evo prijavljujem vas ali promenite moć -.-

28Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Pet 13 Apr 2012, 17:45

Gost

Anonymous
Gost

Hvala što si nas prijavila
Btw. Smile Pa ja DEFINITIVNO nisam kopirala moć tvoje vile jer imaš post koji je pisan u 3.mjesecu i piše tu da je vila mode Samanta:
http://www.winxfunkyclub.bloger.hr/default.aspx?date=1.3.2012.

29Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Pet 13 Apr 2012, 17:54

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

Pa svejedno, ja sam prva izabrala. Ko prvi njegovo Razz Izmenite moći jer ne može gomilu vila da ima istu moć -.-

30Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Sub 14 Apr 2012, 10:43

Bloomičkaa.♥

Bloomičkaa.♥
~You are the best.~
~You are the best.~

ja sam izmenila Very Happy

31Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Sub 14 Apr 2012, 11:16

iwanyca96

iwanyca96
~You are the best.~
~You are the best.~

Ime: Ivana
Moc: vampirske moci
Skola: Alfea
O meni: Cao, ja sam Ivana. Imam 15 godina. Moja cukun-cukun-cukun-cukun-cukun-baba je bila vampir. Ja sam polu-vampir i imam vampirske moci. U transformaciji mogu drugima da pijem krv, a moci su mi jace u toku noci.
Inace, jako volim da citam, a najvise Harry Pottera. To su mi omiljene knjige i 500 puta sam ih procitala. Omiljeni predmeti su mi napici i cini. Jos uvek se nisam transformisala, ali uskoro cu! Mnogi misle da sam trebala da idem na Cloud Tower, ali odabrala sam Alfeu jer cu tu steci bolje obrazovanje.
Slika: (kasnije)

https://www.youtube.com/user/iwanyca96xoxo

32Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Sub 14 Apr 2012, 17:05

Bloomičkaa.♥

Bloomičkaa.♥
~You are the best.~
~You are the best.~

Woww *.* Ivana stvarno svaka cast za moci nikad se nebih setila *.*

33Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Ned 15 Apr 2012, 09:18

Ludacha.¸❤

Ludacha.¸❤
~You are the best.~
~You are the best.~

Ime:Emily
Moc:biljaka
Skola:Alfea
O meni:Sramezljiva sam.Volim svoje frendice.Uzorna sam učenica.Požrvtvovna osoba.Bff mi je Christy.
Slika:
Prijave likova - Page 2 10cp2ex



Poslednji izmenio Filyஐ dana Sub 21 Apr 2012, 18:41, izmenjeno ukupno 1 puta

http://ifunn.forumotion.com

34Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Uto 17 Apr 2012, 15:13

Andra

Andra
Banovan član.
Banovan član.

Ime:Lea Animaux
Moc: Maskiranja i teleportacije.
Skola: Alfea
O meni: Ja sam Angie. Imam 16 godina. Volim životinje U svojoj Magis Winx transformaciji imam uši i rep kao na slici dolje. Otvorena sam. Učiti baš i ne volim.
Slika:
Prijave likova - Page 2 Cm__angie_magic_winx_by_loveonelost-d46ye65



Poslednji izmenio Andra dana Uto 24 Apr 2012, 18:16, izmenjeno ukupno 1 puta

35Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Pet 20 Apr 2012, 17:50

Black★Rock Shooter

Black★Rock Shooter
~You are the best.~
~You are the best.~

Šta sada svi uzimate moć životinja?!? Neutral
Ja sam to prva smislila! Razz

(Pogledajte sliku i datum)

http://www.zaslike.com/files/nagmfjwl5eiobqctjfk.png

+ Ja sam vilu osmislila oko početka Marta, a nactrala oko 25.!

Dobro Lex kaže, ne može biti 1000 vila sa istim moćima! Razz
A prva ideja je moja, tako da...

36Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Sub 21 Apr 2012, 18:03

Doris Stelchy

Doris Stelchy
Banovan član.
Banovan član.

Ime:Christy
Moc:ljubav i san
Skola:Alfea
O meni:Vrlo je druzeljubiva.Bff joj je Emily.Najdraže voće banana,a hrana francuska salata.Naj piće svi gazirani sokovi.Najdraža boja joj je roza.Bez dlake na jeziku xD
Slika:
Prijave likova - Page 2 Dlrza9

http://mygraphic.bloger.hr

37Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Sub 21 Apr 2012, 18:09

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

Sve ste prijavljene

38Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Sub 21 Apr 2012, 18:47

Black★Rock Shooter

Black★Rock Shooter
~You are the best.~
~You are the best.~

Ime: Meleka
Moc: Životinje!!!
Skola: Alfea
O meni: Ja se zovem Meleka, ali svi me zovu Mella ili Melly... Imam 16 godina. Imam sestru blizanku Miku.
Imam moć životinja i u transformaciji imam lisičiji rep i uši... Pametna sam, iako ne volim učiti xD Iako nekim čudom sve imam petice o.O Zabavna sam i vesela osoba, iako ponekad znam i biti ozbiljna i pasti udepreiju... Volim anime i mange... Veoma sam moćna... Princeza sam svog rodnog planeta Faunixa.Jaaaaaaaako volim životinje...
BFF mi je Rock (Jessica).
Željela bih postati profesionalna detektivka, iako se već sada "amaterski" bavim rješavanjem slučajeva. Ja sa i u bendu "Vocaloid" koji činimo ja i moje frendice iz Cluba.
Sigurno se pitate, zašto onda ne želim postati
profesionalna glazbenica?!?
To je zato što na to i ne gledam kao na posao, već zabavu.
nemam dečka, ali ću u trećoj sezoni upoznati simpatiju.

To je to, ukratko... =)
Slika:
Prijave likova - Page 2 Ty735gr1q4nd3sy6vxc


MOLIM SVI KOJI STE KOPIRALI MOJU MOĆ PROMIJENITE JE! JAKO JE VAŽNO; DVIJE VILE/VJEŠTICE NE MOGU IMATI ISTU MOĆ! SMISLITE NOVU!

PS. Sory za Caps Locs...



Poslednji put izmenio Black★Rock Shooter dana Sub 26 Maj 2012, 20:15, izmenio ukupno 2 puta

39Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Ned 22 Apr 2012, 09:07

๖ۣۜ♥Avril Lavigne๖ۣۜ♥

๖ۣۜ♥Avril Lavigne๖ۣۜ♥
You have your own club!
You have your own club!

Ime:Alyra Alyrix
Moc:Duga i pjevanje
Skola:Alfea
O meni:Ja sam kao winx,ali imam Alix club.Nemem sestru,a zašto bi je i imala?Dobro BFF su mi Katarina,Marina i Snow,Ok neću vas drzati u neizvjesnosti sa njima imam Alix club.Moj san je biti pjevačica i modna kreatorka tako da pjevam u slobodno vrijeme,ja neličim ni na moje roditelje.Neki kažu da ja nisam iz Gardenije,a neki kažu da moji roditelji nisu Arnold i Vanessa,ali i ako nisu ja ih volim više od svega.Školu najviše volim jer mogu da naucim kako da kontroliram svoje moci i jedva čekam da počne nastava zadnje sto nije toliko bitno princeza sam.
Toliko o meni Bye
Slika:


Prijave likova - Page 2 Alyra_10



Poslednji put izmenio Minhich^^ dana Pon 23 Apr 2012, 16:27, izmenio ukupno 2 puta

40Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Ned 22 Apr 2012, 09:29

Gost

Anonymous
Gost

Ime: Ana Marija Bat
Moc: Šišmiša
Skola: Alfe-a
O meni: Moje ime je Ana Marija,a prezime Bat. Po mome prezimenu možete zakljčiti da sam vila šišmiša. Mene često zezaju jer sam ''vještica''. Jako sma sramežljiva osoba. Naj boja mi je smeđa,volim i crnu. Obožavam noć,tada sam uvijek budna. Nemam prijateljice,sve bježe od mene,u strahu da ću im usisati krv. Sad Došla sam u Alfe-u kako bih upoznala prijateljice koje stvarno znaju što znači PRIJATELJSTVO! Ja ne bih nikada, nikada nikome isisala krv,to ne! Rođena sam na planetu: 'Dark', to je poznati planet u mračnoj dimenziji. Oh,jesdam li spomenula da mi je najdraže piće krv ? Haha,ne,nije krv od ljudi,vila,nego krv u konzevrama. To je nešto o meni,kratko ali slatko xD
Slika:
Prijave likova - Page 2 5120t5
Prijave likova - Page 2 2exoefo
Prijave likova - Page 2 I5uhlc
Prijave likova - Page 2 33ml734
Prijave likova - Page 2 34qu6x0
Prijave likova - Page 2 2z6hwsj

41Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Ned 22 Apr 2012, 12:57

Isabella Swan.

Isabella Swan.
~You are the best.~
~You are the best.~

Ime: Snow.
Moć: Voda ( sve u vezi vode, tj. snijeg, kiša... ), snovi.
Škola: Alfea.
O meni: Često su mi govorili da pričam u snovima i da pričam gluposti, ali kada su malo bolje obratili pažnju, razumjeli su. Bila sam predobra za njih na Zemlji, kao i prečudna. Bilo im je čudno to što sam povučena i što volim da učim. Pretukli su me, ali su moji ožiljci ubrzo zarasli i oni su se zaledili. Tada sam saznala da nisam obična i posjetila sam školu za vile, gdje sam saznala kako da kontrolišem svoje moći.
Slika:
Prijave likova - Page 2 Snow___winx_by_wiccachick-d36dq1n



Poslednji izmenio Isabella Swan. dana Sub 08 Avg 2015, 21:15, izmenjeno ukupno 1 puta

42Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Ned 22 Apr 2012, 20:08

OriginalFuture.

OriginalFuture.
Administrator
Administrator

Minhich^^ ::Ime:Alyra Alyrix
Moc:Modne kreacije i pjevanje
Skola:Alfea
O meni:Ja sam kao winx,ali imam Alix club.Nemem sestru,a zašto bi je i imala?Dobro BFF su mi Katarina,Marina i Snow,Ok neću vas drzati u neizvjesnosti sa njima imam Alix club.Moj san je biti pjevačica i modna kreatorka tako da pjevam u slobodno vrijeme,ja neličim ni na moje roditelje.Neki kažu da ja nisam iz Gardenije,a neki kažu da moji roditelji nisu Arnold i Vanessa,ali i ako nisu ja ih volim više od svega.Školu najviše volim jer mogu da naucim kako da kontroliram svoje moci i jedva čekam da počne nastava zadnje sto nije toliko bitno princeza sam.
Toliko o meni Bye
Slika:


Prijave likova - Page 2 Alyra_10
Koliko ja znam, moja vila ima Moć mode (što uključuje i modne kreacije) tako da ćeš morati da promeniš moć....

43Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Pon 23 Apr 2012, 13:31

♥ SpringFlower ♥

avatar
Banovan član.
Banovan član.

Ime: Natura Spring
Moc: Priroda
Skola: Alfe-a
O meni: Dobar dan! =) Ja sam Natura,da,znam,čudno ime.xD Vila sam prirode,rođena 2.3.1996. Sramežljiva sam i povućena osoba,ali jako dobra prijateljica na koju se uvijek možeš osloniti. Flora iz Winx Club-a je moja teta,točnije,mamina sestra,ja sam kćer od Miele,njene sestre. =D Sve pokušavam riješiti na lijepši način,bez svađa. Moja najfrendica je Ana Marija Bat. Inače,s njome se,prije nego je došla u Alfe-u,nitko nije druđio. =( Upoznale smo se,i postale smo super frendice. Ja sam joj vjerovatno jedina prijateljica,i jadina osoba koja ju razumije. Naj boja mi je zelena,obožavam je. Često sam nasmijana,ne volim biti u centru pažnje... Radim u cvječarni,u Magix-u. Rođena sam na planeti Limphea-i i nećakinja sam kraljice (Flore). Najdraže jelo su mi nekakvo ljekovito bilje,povrće... Volim i voće Smile Kada sam bila mala,obožavala sam cvijeće,a i sada ga obožavam. To je bilo nešto o meni...
Slika:
Prijave likova - Page 2 35kn2uf

44Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Čet 03 Maj 2012, 17:06

Bloomičkaa.♥

Bloomičkaa.♥
~You are the best.~
~You are the best.~

bas su vam lepi likovi *.*

45Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Ned 13 Maj 2012, 09:43

Amela.

Amela.
Banovan član.
Banovan član.

Ime:Naila
Moc:Vatra i slikanje(crtanje)
Skola:Alfea
O meni:Ja sam Naila nemam BFF ali nadam se da cu je dobiti,drustvena sam,volim uciti,imam bend i jedva cekam da pocne skola...
Slika:
Prijave likova - Page 2 563481c54dced509493d9e6345542f76-d4aky73



Poslednji izmenio Mela^^ dana Pon 14 Maj 2012, 18:14, izmenjeno ukupno 1 puta

46Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Pon 14 Maj 2012, 16:30

Gost

Anonymous
Gost

Ime: Candy
Moc: Slatkiša
Skola: Alfea
O meni: Cao! Very Happy Ja sam Candy. Imam 14 godina i najmlađa sam u svojoj 'skupini'. Vrlo sam povućena i sramežljiva. Neki me zovu slatkica,makar nemam svoj 'pravi' nadimak. Svi kažu da sam jako dobra i plemenita,da sam uvijek spremna pomoći i da nisam o nikome ni jednu ružnu riječ izgovorila ,ali ja ne vjerujem da sam baš toliko dobra. Ne volim da me se hvali,općenito ne želim biti u centru oažnje,vrlo mi je neugodno. Kao što sam rekla,ja sam jakooo povućena osoba,a imam simpu... E,sad,jedva sam uspijela napisati u dnevnik njegovo ime,pa kako ću onda to njemu priznati ? No,u redu,nije bitno! Jako sam nježna. Jako volim kuhati,kao i jesti,ali nemam problema sa kilogramima (za sad).xD Nije da se ne volim šaliti,ali rađe ću slušati druge dok govore. Volim pomoći drugome,na način da nekome dam koristan savjet... Aha,da,najdraža boja mi je cvijetlo roza.<3 To je nešto o meni,kiss. :*
Slika:
Prijave likova - Page 2 103iuyc

47Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Pet 18 Maj 2012, 05:35

Gost

Anonymous
Gost

Ime: Kate Moon
Moc: Noć i mjesec
Skola: Alfea
O meni: Cao! Ja sam Kate,a možete me zvati Kitty,ili Katy.xD Sve jedno mi je. -.- Ja sam jako mrzovoljna,okrutna osoba,bez razumjevanja za druge... Po meni,to su vrline. Ja sam sestrična od Ane Marije Bat. Inače,nas dvije nismo u dobrim odnosima. Idu mi na živce dobrice,poput nje -.- Ali sve jedno je volim. LOL Ne smijem se često,i rijetko kad od nekoga tražim pomoć. Najdraže dobra dana mi je noć. Najboja mi je tamno plava. Obožavam mačke,i imam osječaj da su mi vrlo slične: Lukave,nije ih briga za nikoga osim za sebe,za svoj život... Mene su inače oteli kada sam imala 12 godina i prije 1 godinu su me našli u nesvjesti na cesti (sadaimam 19 godina). Vrlo sam ozbiljna. Često i lako se posvađam ili naljutim -.- Mrzim kada je netko bolji u nečemu od mene ili kada je netko drugi u pravu. Nemam najfrendicu,mislim i šta će mi ?! Ovako ću se onašati sve dok se ne zaljubim!!!!! LOL -.- Naj jelo mi je mačja hrana,jer se ponašam puput mačke (znam,reči ćete "fuj")! -.- To je to!
Slika:
http://miss-tek-aka-kate.deviantart.com/gallery/28073101#/d4q08mt
http://miss-tek-aka-kate.deviantart.com/gallery/28073101#/d4hh186

48Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Pet 18 Maj 2012, 08:12

Black★Rock Shooter

Black★Rock Shooter
~You are the best.~
~You are the best.~

...♥️ Ana~Marija Bat ♥️... ::Ime: Kate Moon
Moc: Noć i mjesec
Skola: Alfea
O meni: Cao! Ja sam Kate,a možete me zvati Kitty,ili Katy.xD Sve jedno mi je. -.- Ja sam jako mrzovoljna,okrutna osoba,bez razumjevanja za druge... Po meni,to su vrline. Ja sam sestrična od Ane Marije Bat. Inače,nas dvije nismo u dobrim odnosima. Idu mi na živce dobrice,poput nje -.- Ali sve jedno je volim. LOL Ne smijem se često,i rijetko kad od nekoga tražim pomoć. Najdraže dobra dana mi je noć. Najboja mi je tamno plava. Obožavam mačke,i imam osječaj da su mi vrlo slične: Lukave,nije ih briga za nikoga osim za sebe,za svoj život... Mene su inače oteli kada sam imala 12 godina i prije 1 godinu su me našli u nesvjesti na cesti (sadaimam 19 godina). Vrlo sam ozbiljna. Često i lako se posvađam ili naljutim -.- Mrzim kada je netko bolji u nečemu od mene ili kada je netko drugi u pravu. Nemam najfrendicu,mislim i šta će mi ?! Ovako ću se onašati sve dok se ne zaljubim!!!!! LOL -.- Naj jelo mi je mačja hrana,jer se ponašam puput mačke (znam,reči ćete "fuj")! -.- To je to!
Slika:
http://miss-tek-aka-kate.deviantart.com/gallery/28073101#/d4q08mt
http://miss-tek-aka-kate.deviantart.com/gallery/28073101#/d4hh186

Khm, Khm!... Uzela si moju moć! Pogledaj PRVU vilu u RPG-u! Ona je PRVA vila u RPG-u i samim time prva je dobila tu moć. Pročitaj listu: 1. Jessica
Ona je postojala i u starom RPG-u i napravila sam je još u februaru!
Šta je ovim ljudima, samo uzimaju tuđe moći?!? Rolling Eyes
Zato vas molim više ne uzimajte moći mojih RPG likova!
To su moći Noći, mjeseca i zvijezda i moć životinja!

49Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Sub 19 Maj 2012, 14:43

Black★Rock Shooter

Black★Rock Shooter
~You are the best.~
~You are the best.~

Ja bih da promjenim Jessicinu školu u Cloud Tower ako može?
I još ću promjeniti sliku i unijeti male izmjene u biografiji.
Ako je to OK? Very Happy
I još bih voljela da se u listu kod Jessica doda u zagradi Black★Rock Shooter.

Da bude:

- Jessica (Black★Rock Shooter)

Unosim ove izmjene pošto već imam dva lika i više ne smijem praviti, a Jessica mi je malo dosadila xD

50Prijave likova - Page 2 Empty Re: Prijave likova Sre 23 Maj 2012, 10:53

ALF

ALF
Your first battle.
Your first battle.

Ja bih napravio,ali ruzno crtam,tako da...nista od vile jer vidim da su vase prelijepe...

http://wcbf.bosnianforum.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

 » RPG » ~Winx RPG » Prijave likova

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu