Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

and the story of us look like a tragedy now.

+10
Swagy. :)
Perfect 'n' Beautiful
dreamer.
beautiful.
adult_fairy ♡
ℛiт@.ℴrα.ღ
Twinkle.
Andjela
I♥Marcel.
ballerine.
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 15]

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

First topic message reminder :

and the story of us look like a tragedy now. - Page 2 Tumblr_mku0z6so1b1qi5u05o1_500_large


You think you want to die, but in reality you just want to be saved.



Poslednji put izmenio ballerine. dana Čet 11 Apr 2013, 10:51, izmenio ukupno 7 puta


ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Voljeli smo iste stvari. Ja njega on sebe.

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Stigao racun za telefon...Bolje da pakujem kofere i bjezim negde dalekooo gdje me nece pronaci Very Happy

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Kupila bih tvoju ljubav…Ali sad stvarno nemam sitno !!

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Mozak = rijec od 5 slova,2 samoglasnika,3 suglasnika…i jako malo korisnika!

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Nemojte mi pisati po zidu, krečila sam. Smile

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

…………╭╯╭╯╰╮╰╮
………………╰╮╰╮ ╭ ╯
………………………..╭ ╯╭╯╭╯
. ·. ·. ·. ▓██████████████▓
. ·. ·. ·. █★ ♥ ♥ CAFFE★ ▓█
. ·. ·. ·. █▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████
. ·. ·. ·. █▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█. ·. ██
. ·. ·. ·. █▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████
. ·. ·. ·. ·█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
. ·. ·. ·. ·. █▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
. ·. ·. ·.. ·. ·█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█….ugodno veče

. ·. · ▓███████████████████▓….

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Snjeguljica je zivjela sa 7 muskaraca, Aladin i Jasmina bili su u zabranjenoj vezi, Tarzan je hodao gol i pricao sa majmunima, Trnoruzica je zavrsila sa prvim koji je zbario, Pepeljuga je po noci bezala na party, Pinokio je bio lazljivac, a Robin Hood lopov… Te su nam price pricali dok smo bili mali, a sada se cude… kakva smo to mi generacija!

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

► PlayTheMoments ▌▌ PauseTheMemories ■ StopThePain ◄◄ RewindTheHappiness.*

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Zaustavi suzu, odbaci tugu, naći ćeš negdje za oblakom dugu. Ljepota prijateljstva nek ti dušu grije, oprosti životu što savršen nije.

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Da žene vole pločice spavale bi u kupatilu!

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Strasni ste svi vi "frajeri" '96,'97 godiste koji ste svaki dan pijani i naduvani,na svakoj slici ste "ubijeni",ponasate se kao da imate dvadeseta ne 14,15 godina,imate sve keceve i dvojke i mislite da ste frajeri ako svaki dan menjate status veze i svaka bivsa vam je fuksa,tucete se i sve to,imate svoju "ekipu" opasni ste,a svako od vas je visok metar i zilet,cio grad treba da vas se "plasi",zapitajte se malo sta ce biti za nekoliko godina momci!? I ne samo vi, svi vi!!!!

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 2 540121_545058145508589_2136367066_n

Ja.

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Kad zapalim dvije cigare k'o jednu
a nepoznate cure pitaju da sjednu
a ja tražim tvoju ruku
u džepu mog kaputa
i tramvaj se vuče za mnom
k'o da luta
ko je kriv, ko je kriv♥...

and the story of us look like a tragedy now. - Page 2 Tumblr_mdceiqFjI61rkc85lo1_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Pitao sam profesora: Sta je ljubav? - Rekao je da nije ucio taj predmet. Pitao sam vozaca: Sta je ljubav? - Rekao je da ne zna taj put. Pitao sam dete: Sta je ljubav? - Reklo je da ne zna tu igricu. Pitao sam ludaka: Sta je ljubav? - Rekao je da je to razlog zbog kojeg je postao lud. Smile

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Odbojka-moj zivot!!!!! Savrsen osecaj kada si na treningu,i kada nista vise nije vazno tih dva sata, sem smeciranja, prijema, bloka, jednostavno, zivim za odbojku!!! Onaj ko stvarno voli taj sport shvatice...a kada se zavrsi trening shvatis koliko ti je bilo savrseno i jedva cekas sledeci dan da se taj osecaaaj ponovi..... Smile

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

''Budi djevojka sa mozgom.Lutka sa stavom.I dama sa stilom. "

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

"@*%&# ga prijatelju, volim je. Svakim danom sve više. Svakim danom je sve lepša, ima sve lepši osmeh, pogled. Volim kad obuče moj duks, ili kad se ljuti, samo da bih je poljubio, zagrlio, mazio. Volim je druže, više od svog života. @*%&# ga, zavolela me takvog kakav jesam, nije tražila da se promenim, a promenila me. Čuvam je, sigurna je, a opet joj pružam malo slobode, a puno ljubavi i razumevanja. Znaš, jednog dana bih voleo da je moje dete zove mama." Đorđe Balaševic

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Muška romantika u svijetu:
-ONA: Čujem kako ti srce kuca *_*
-ON: Ono kuca samo za tebe.

I kod nas:
-ONA: Čujem kako ti srce kuca *_*
-ON: Pa normalno da kuca, nisam umro.

True story. Wink

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 2 561556_378562042230089_1346526527_n

Logika Very Happy

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

A kada odu svi, mi ostacemo sami
samo ja i ti i pogledi u tami
reci mi da znam da jutro nije blizu
da ima vremena za poljupce u nizu.

Gledam te, kroz ovu noc sto pada
stranca dva pod svijetlima smo, duso, ovog grada
pricaj mi, gdje si ti bila dok lile su kise
nek ovaj grad na tebe mirise zauvijek

and the story of us look like a tragedy now. - Page 2 Tumblr_m98fluWhNX1rs7skzo2_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Sta sam to stvorio
za sta se borio
da njemu bolja vratis se
on je to cekao
ni hvala nije rekao
sta sam to stvorio
za sta se borio
za poljubac i laku noc
i da pamtim bez sna
tu nasu zadnju noc...

Tose R.I.P.♥

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

.. Evo ti ruka, prijatelju! Ustani pa makar ja pala! Evo ti posljednje pare iz mog džepa! Kupi i ne pričaj nikom da sam ti dala! Ne pitaj me hoću li pomoći, samo mi ispričaj šta te muči! Saslušat ću te, zato sam tu, da zajedno stanemo na kraj tvojoj muci! Hoću li sutra biti tu za tebe? Ne znam i nemoj me pitati! Ako budem živa, ako budem zdrava, poletjet ću i uz tebe stati! Pitaš me kako da mi zahvališ, ne pitaj više! Ne tražim zahvalnost ni protu uslugu! Tražim samo da vičeš na mene, kad posustanem i kad ne želim dalje! Želim da me guraš,kad mi olovne noge ostanu bez snage! I lupi mi šamar .. najnajjači, kad počnem da kukam nad životom i kad počnem da žalim sebe! Pokaži mi prstom ono što imam, pokaži mi one koji to nemaju! Ne tražim ništa, samo me podsjeti da dišem i podsjeti me da ima i onih, koji ne dišu više! .. ♥

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Nešto vam je to 'forever' kratko trajalo Very Happy

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Hajde, lijepo idi u zoološki vrt i svađaj se sa nekim svoje vrste.

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Šteta. Započeli smo divnu priču, ali drugi su nam pisali kraj...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 15]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu