Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

and the story of us look like a tragedy now.

+10
Swagy. :)
Perfect 'n' Beautiful
dreamer.
beautiful.
adult_fairy ♡
ℛiт@.ℴrα.ღ
Twinkle.
Andjela
I♥Marcel.
ballerine.
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 13 od 15]

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

First topic message reminder :

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mku0z6so1b1qi5u05o1_500_large


You think you want to die, but in reality you just want to be saved.



Poslednji put izmenio ballerine. dana Čet 11 Apr 2013, 10:51, izmenio ukupno 7 puta


ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mjszjreXFE1s64nhuo1_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mjszl6gwSl1s64nhuo1_400

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mjrfcsbYAF1s64nhuo1_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mjrevmebBq1s64nhuo1_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mjszpnq1ri1s64nhuo1_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mjszp1hRMZ1s64nhuo1_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mjszlt1k2O1s64nhuo1_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mjx6ecptKq1s64nhuo1_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mjx6ghHi5E1s64nhuo1_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mjx6h8ZDQm1s64nhuo1_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mjx6m6oWPE1s64nhuo1_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mjx73mq0Fn1s64nhuo1_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mjx78ql3Jt1s64nhuo1_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mjx7i1ig7W1s64nhuo1_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC.

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

She's sooo goneeee. That's so over nooooooow. xD

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

'stache :{ ::Prvi dan proleća! Hello Spring (:

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 8214497732_12d27e5504_z_large

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mjmm2yQypu1s2q170o1_1280

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mk364rB7Xo1qlphjho5_250 and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mk364rB7Xo1qlphjho2_250

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_lr25yraTZT1qfryeeo1_500

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

OMG Ann, luda sam za ovim sastavom:

Special.l◘ ::
''ČUVAR PROŠLOSTI
Prošlost je bila dobra i loša. Prošlost je bila nježna i gruba. Kada je odlazila, pobijeđena od sadašnjosti i budućnosti, ostavila je predmete da pričaju o njoj.
Gledam tako jednu staru posudu u kojoj se nekada kuhalo jelo. Zamišljam ruke koje su je pravile od gline, ni plitku, ni duboku i pitam se da li su bile stare ili mlade. Često kažem da je to mali ćup u kojem se čuvalo zlato, jer me svojim oblikom podsjeća na njega. Smeđa boja, nije više tako jaka I lijepa. Godine, kojih ima više od stotinu, ostavile su svoj trag. Svaka od njih je pisala svoju priču. Nekada vidim ognjište! Mogu da osjetim jačinu te vatre na kojoj se kuhao ručak u glinenoj posudi. Mogu čak i da osjetim miris tog jela. Mislim da je to bilo vrijeme kada je sve bilo ružičasto i kada su zemljom hodali jednorozi sa dugom grivom, bijelom kao snijeg.
A onda čujem majčin glas. U tom trenutku nestali su i jednorozi i ognjište. Na električnoj peći, u modernoj posudi kuhao se ručak. Usne su mi se razvukle u blagi osmjeh. Uzela sam plavu krpicu I obrisala prašinu sa stare posude, čuvara prošlosti.''

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Fascinirana sam svojom pričom. LOL xD

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mk3ld8Ng3P1qhwa5to1_500

Really miss you. <3

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

and the story of us look like a tragedy now. - Page 13 Tumblr_mk56xiGbcR1qfal67o1_500

Sel&Ari.♥

#foreverselenatorandarianator

Perfect 'n' Beautiful

Perfect 'n' Beautiful
Your first battle.
Your first battle.

xDD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 13 od 15]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu