Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Avril Lavigne predstavila novu pjesmu

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Avril Lavigne predstavila novu pjesmu Empty Avril Lavigne predstavila novu pjesmu Pon 25 Mar 2013, 13:42

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~


Pjevačica Avril Lavigne predstavila je klip koji traje četrnaest sekundi i u kojem se može čuti isječak iz njezinog novog singla. Radi se o pjesmi 'Here's To Never Growing Up'.

Ovo bi trebao biti vodeći singl s njezinog petog albuma. Uz klip glazbenica je tweetala i sljedeće: 'Tako mi je drago što mogu podijeliti ulomak iz svoje pjesme s vama!'

Pjevačica je također na Facebooku obavijestila sve fanove da se mogu natjecati i slati svoje video uratke, a onaj koji bude najbolji bit će prikazan u video za ovaj singl zajedno s riječima pjesme.

Zadnji album Avrill Lavigne izdan je 2011. godine i zvao se 'Goodbye Lullaby' koji je završio na četvrtom mjestu Billboardove ljestvice albuma. Novi singl producira Martin Johnson koji je producirao i glazbu Miley Cyrus i Taylor Swift.

http://girlsplanet.bloger.hr

'stache :{

'stache :{
Moderator
Moderator

Znamm, videla sam Very Happy
Izlazi 9.4.?

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Cula sam odavno super jee ;-)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu