Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na WCLE! Pre nego sto razmislite o registraciji znajte da mi prihvatamo apsolutno svakog! Nakon što se registrujete imaćete pristup mnogim sadržajima, upoznaćete divno onlajn društvo i vezaćete se za nas! Stoga sami odlučite! Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragi članovi, nakon toliko vremena forum je napokon otvoren. Naša administracija svakodnevno je dolazila na forum i uređivala ga, te se nadamo da se naš trud isplatio. Voli vas vaš WCLE.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Snimite spot sa Avril Lavigne!

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Snimite spot sa Avril Lavigne! Empty Snimite spot sa Avril Lavigne! Sre 27 Mar 2013, 09:48

Swagy. :)

Swagy. :)
~You are the best.~
~You are the best.~

Snimite spot sa Avril Lavigne! Snimite-spot-sa-avril-lavigne-slika-896484
Na Facebook stranici objavljena je aplikacija pomoću koje možete sudjelovati u stvaranju spota za njen novi singl 'Here’s To Never Growing Up'


Avril Lavigne vraća se na scenu s novom pjesmom. Single “Here’s To Never Growing Up” najavljen je za 2. lipnja.

Tom prlikom Avril poziva svoje fanove da i sami sudjeluju u stvaranju videa za njen novi singl. Na njenoj Facebook stranici postavljena je posebna aplikacija. Svi koji žele mogu pomoću te aplikacije objaviti svoje audiovizualne radove i tako sudjelovati u izradi spota.

Aplikacija sadržava kraći audio zapis uz koji sudionici mogu postaviti svoje fotografije na kojima su uslikani s Avril i(li) postati fotografije inspirirane nazivom pjesme. I ne samo to, uz pomoć aplikacije fanovi mogu i sami otpjevati tekst pjesme “Here’s To Never Growing Up”. Požurite na snimanje jer link je otvoren samo do 27. ožujka.

Avril trenutno radi na svom petom albumu koji bi trebao izaći tokom godine

http://girlsplanet.bloger.hr

2Snimite spot sa Avril Lavigne! Empty Re: Snimite spot sa Avril Lavigne! Sre 27 Mar 2013, 19:30

ballerine.

ballerine.
Administrator
Administrator

Znam, znam znaaaam Very Happy
Cula sam prije neki dan, presuper ^^

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu